Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Tisícovka pro sparťany. Banka je láká na novou kartu

29. březen 2023
Sdílejte:
ČSOB nabízí nově platební karty pro sparťany. Karta se speciálním potiskem a bonusy vznikla v rámci partnerství pražské Sparty s bankou.
Momentka ze křtu nové sparťanské platební karty.Foto: ČSOB

Sparťanská platební karta je v rudé barvě a sparťanském designu a je k dispozici jak v klasické plastové verzi do peněženky, tak i v aplikacích jako je Apple Pay nebo Google Pay.

Pro nové klienty ČSOB je připraven vstupní bonus 1000 Kč na první nákup v e-shopu Sparty nebo v kamenném fanshopu. Pro prvních 300 sparťanů s novou kartou a účtem v ČSOB se tato odměna navyšuje na symbolických 1893 korun (jako rok založení ACS).

Kdo už účet v ČSOB má a zřídí si nově sparťanskou kartu, ten od banky dostane bonus na první nákup v e-shopu ve výši 300 korun v případě, že nakoupí celkově aspoň za tisícovku.

Sparta pak všem k nové kartě dá bonus 300 korun na nákup lístků na domácí zápasy. A také slevu na nákupy ve sparťanském e-shopu.

Karta byla slavnostně představena v rámci nedělního ženského derby. Získat ji lze online na adrese csob.cz/sparta nebo na pobočkách ČSOB a České pošty. Mohou o ni požádat noví i stávající klienti.

Podobné fanouškovské karty má ČSOB také pro příznivce Baníku, Dukly, Hradce, Liberce, Mladé Boleslavi, Plzně a některých hokejových klubů.

Související články

Piquého tah králem. Španělský mistr světa vymýšlí fotbal pro mladé

Zájem o fotbal u mladých výrazně upadá. O pozornost se dnes uchází mnohonásobně víc aktivit, než tomu bylo kdy dřív. Jak jich tedy k fotbalu přivést víc, aby se u něj nenudili a dostali, na co jsou zvyklí ve zrychlené době? Podobnou otázku si nejspíš položil i Gerard Piqué. A vypadá to, že na ni alespoň částečně našel odpověď.

Přímák

Zeď jsem si v tréninku dával na sedm metrů. Fotbalový génius Panenka odkryl trumfy

Legenda s knírkem slaví v sobotu 2. prosince 75 let. Dopředu gratulujeme a při té příležitosti znovu zveřejňujeme velký bilanční rozhovor, který vyšel na začátku roku 2018 v tištěném Football Clubu. Je třeba i o tom, jak chtěl mladý Antonín Panenka do Sparty a klub ho nepustil nebo jak mistrovský trenér Tomáš Pospíchal v kabině ukazoval, že je šéf.

Legendy

Vysoké pokuty pro Spartu i Baník. Za zpoždění zápasu i zraněného hasiče

Duel Baníku se Spartou (0:1) z půlky dohru má teď dohru v podobě vysokých pokut pro oba kluby za chování některých fanoušků. Letenští vyfasovali od Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace pokutu 300 tisíc korun, Baník zaplatí za porušení povinnosti pořadatele 150 tisíc korun, navíc má na jeden zápas podmínečně uzavřenou část stadionu.

Zprávy
Popup se zavře za 8s
zavřít reklamu