Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Sparta

AC Sparta Praha je jeden ze dvou nejslavnějších českých klubů, který své domácí zápasy hraje na Letné. Vlastníkem Sparty je miliardář Daniel Křetínský.

Betano

Partnerem sekce je sázková kancelář Betano. Jde o první zahraniční sázkovou a online gamingovou společnost, která v Česku získala licenci po přijetí nového zákona o hazardních hrách. Na český trh vstoupila v roce 2022 a stala se okamžitě podporovatelem a partnerem nejúspěšnějších sportovních týmů v zemi, například fotbalové Sparty a hokejových Pardubic. Vyhrála také tender na streaming zápasů první fotbalové ligy od sezony 2024/2025. Online sportovní sázení a hry provozuje na jedenácti světových trzích. Je také oficiálním partnerem EURO 2024 či Copa America 2024. Betano je dceřiná společnost mezinárodní GameTech společnosti Kaizen Gaming.

Chci si vsadit

Sparťanské dilema: lze nahradit Krejčího?

Novodobá ikona Sparty má nakročeno k odchodu. Jak by na Letné měli nahradit tak výraznou osobnost a zároveň tak klíčového fotbalistu? Kdo v současné Spartě má vlastnosti a za sebou i podobně poutavý příběh, aby Krejčího v kapitánské roli nahradil? Hledáme odpovědi…

Sparta

Komentář: Buranský fotbal. Fanoušci i funkcionáři si dali vlastní gól

Skvělá fotbalová sezona končí starými bolístkami. Zástupci fotbalu musí nové peníze z tendrů využít i na to, aby finálové zápasy dostaly skutečně profesionální pořadatele. Protože pár tupců bude v hledišti vždycky.

Komentář
Aktualizováno

Sázkařské tipy: Titul v Polsku, záchranářská holomajzna a gólové loučení v Edenu

Máme pro vás další porci tipů na fotbalové zápasy v tomto týdnu. Přidáváme i doporučení na několik „tutovek“, kterým je lepší se vyhnout.

Sázkařský koutek

Musíme přemýšlet i nad něčím větším, než je „sparťanský“ Strahov, říká náměstek primátora

V Praze se z privátních peněz řeší rozšíření Edenu, rekonstrukce Ďolíčku a stavba stadionu pro 35 000 lidí na Strahově. Kvůli své velikosti jsou tyhle projekty i politickou záležitostí. „Praha je určitě dostatečně velká, aby tady taková místa byla,“ říká v rozhovoru urbanista a náměstek pražského primátora pro oblast územního a strategického rozvoje Petr Hlaváček (STAN).

Rozhovor

Další stanice Liga mistrů. Jsme nejlepší v Česku, užívá si Priske titul

Zatímco si Brian Priske užívá úspěch, který se naposledy ve Spartě podařil ještě Ivanu Haškovi, Jindřich Trpišovský ví, že zapsal neúspěch.

Česká liga

Glosář Luďka Mádla: Další stanice Liga mistrů. Priske Spartu pořád zlepšuje

Obhajobě titulu položila Sparta lepší základy v prvních poločasech, jejím fanouškům pokazil oslavy tvrdý zákrok policie a Zlín už se možná v lize kalibrované čáry nedočká.

Glosář

Krejčí s pivem a policie se slzným plynem. Takhle Sparta oslavila 38. titul

Sparta vyhrála v Mladé Boleslavi 5:0 a Slavia už jí nemůže vzít titul. Letenští slaví druhý v řadě, tedy úspěšnou obhajobu, poprvé od roku 2001. Projděte si nejlepší první reakce ze sítě X i oslavy narušené zásahem policie, kterou do akce přizval domácí klub.

Sparta

Video: Slzným plynem do fanoušků! Policie to v Boleslavi brala hlava nehlava

Sparta slavila titul. Z oslavy s fanoušky na hrací ploše ale nic nebylo. Policie proti některým z fans letenských tvrdě zakročila. Slzný plyn stříkala i na tribuně.

Policie

Sázkařské tipy: Sparťaňský válec, italský beton i zlínský chyták

Národní ligy ligy v Evropě finišují. V rubrice Sázkařský koutek vám dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí poradíme, jaké zápasy z víkendu zařadit na tiket a jakým se naopak obloukem vyhnout.

Sázkařský koutek

Glosář Luďka Mádla: Proč nerušit VAR, i když může být otravný jako teď v Edenu

Sparta přehrála Baník i s náhradníky, v Edenu VAR zdržoval, ale rozhodl správně, což je nejpodstatnější, a brankář klokanů rozdával záchranářské dárky. To vše rozebírá nový Glosář.

Glosář
Popup se zavře za 8s