Ženský fotbal

Zajímá vás sport a rádi objevujete nové výzvy? Zkuste ženský fotbal! Plný vášně, techniky a fotbalového romantismu. Tohle není sport zkažený penězi, zvlášť v Česku platí, že kdo se mu chce věnovat, musí mít pro fotbal vášeň. Připojte se k rostoucímu hnutí fanoušků ženského fotbalu a objevte sílu a odhodlání žen na hřišti. Provedeme vás ženskou ligou, Ligou mistryň a neopomíjíme ani ženský reprezentační fotbal.

Partneři projektu Girl Power

  • yoursport: Už od roku 2013 zajišťujeme sportovním klubům kompletní vybavení a špičkový servis. Zvládneme se postarat o ligový tým, ale baví nás i spolupráce s menšími kluby. Dodáváme kvalitní vybavení od značky Macron, která obléká řadu velkých fotbalových, basketbalových, ragbyových i dalších sportovních klubů a na evropském trhu patří k absolutní špičce. Jakýkoliv sportovní klub tak dokážeme obléknout od hlavy až k patě, a to včetně realizačního týmu a fanoušků.
  • Betano: Sázková kancelář působící na 11 světových trzích, včetně Česka. Je také oficiálním partnerem EURO 2024.

Betano

Partnerem sekce je sázková kancelář Betano. Jde o první zahraniční sázkovou a online gamingovou společnost, která v Česku získala licenci po přijetí nového zákona o hazardních hrách. Na český trh vstoupila v roce 2022 a stala se okamžitě podporovatelem a partnerem nejúspěšnějších sportovních týmů v zemi, například fotbalové Sparty a hokejových Pardubic. Vyhrála také tender na streaming zápasů první fotbalové ligy od sezony 2024/2025. Online sportovní sázení a hry provozuje na jedenácti světových trzích. Je také oficiálním partnerem EURO 2024 či Copa America 2024. Betano je dceřiná společnost mezinárodní GameTech společnosti Kaizen Gaming.

Chci si vsadit

Německo má první trenérku u profi týmu. Ten ji bere, i když bude platit pokuty

FC Ingolstadt z třetí německé ligy bude i v nadcházející sezoně spoléhat na Sabrinu Wittmannovou. Ta se tak zapíše do historie jako první stálá trenérka v německém profesionálním mužském fotbale.

Zprávy

Musíme vyhrát, vědí reprezentantky. V Belgii jim jde o příslušnost k elitě

Fotbalovou reprezentaci žen čeká čtvrté kvalifikační utkání o postup na mistrovství Evropy. Češky v belgickém Sint-Truidenu vyzvou domácí výběr, kterému se budou snažit oplatit porážku z minulého pátku, kdy v Edenu prohrály 1:2.

Euro 2025

Petr Čech: Věřím, že Češky postoupí na Euro. Ženský fotbal sleduje i kvůli dceři

V poslední době se o něm psalo spíš jako o hokejovém brankáři, ale díky tomu, že jeho 16letá dcera Adéla hraje fotbal v Londýně, vrátil se legendární gólman Petr Čech zpátky do známého prostředí. Na zelené trávníky.

Euro 2025

Dvakrát proti Belgii. České ženy chtějí z Edenu první body v kvalifikaci o Euro

Fotbalová reprezentace žen se sešla v Praze, aby zahájila třetí sraz roku 2024. Tým trenéra Karla Rady v následujících dnech odehraje dva kvalifikační zápasy proti Belgii – první v pátek 31. května v pražském Edenu, v úterý 4. června pak na stadionu v belgickém Sint-Truidenu.

Reprezentace

Byznys se sportovním oblečením pro kluby se mění, říká Pavel Hodek z yoursport

„Největší značky jako Nike nebo Adidas postupně upouštějí od přímého zastoupení na českém trhu a fungují zde jen zprostředkovaně ze zahraničí. To je šance pro menší značky, které klubům zajišťují kompletní servis a flexibilitu,“ říká Pavel Hodek, CEO společnosti yoursport, která se specializuje na distribuci sportovního vybavení.

Spolupráce

Video: Všechny góly z rekordního derby v Edenu

Slavia měla krásnou sobotu. Její ženský tým porazil Spartu 4:1, výrazně se přiblížil titulu a ještě sešívané stanovily nový návštěvnický rekord. Ve videu ze zápasu si můžete vychutnat všech pět gólů.

Ženský fotbal

Video: Bořil vysadil sedativa. Suchánek zve do Edenu na titul

Mužskému týmu Slavie se titul vzdálil, ženský tým ale v sobotu hraje v Edenu derby se Spartou, které ho může výrazně přiblížit ke třetímu titulu v řadě. A na Slavii mají zálusk i na návštěvnický rekord, ke kterému by mohlo pomoct i video Michala Suchánka v rozhovoru se svým autem.

Ženský fotbal

Video: Raketa z autu. Irka ohromila svět, když přehodila třetinu hřiště

Fotbalové fanoušky ohromila hráčka Irska Megan Campbellová a její dalekonosné vhazování během kvalifikačního zápasu o Euro 2025 s Anglií.

Zábava

Zkusme to jako v Maroku. České hvězdy radí, jak nastartovat ženský fotbal

Kateřina Svitková a Blanka Pěničková, dvě výrazné osobnosti českého ženského fotbalu, přemýšlejí o tom, proč jejich sportu v Česku pšenka nekvete a jak by se dal i u nás nastartovat jeho růst.

Girl Power

Cesta za historickým úspěchem začíná. Věříme si, hlásí české hvězdy

V pátek v Uherském Hradišti proti Dánsku, v úterý pak na půdě mistryň světa. Kvalifikace na Euro 2025 českým reprezentantkám začíná zostra. Jak vidí šance na první postup na velký turnaj? Zeptali jsme se Evy Bartoňové, Kateřiny Svitkové a Gabriely Šlajsové.

Girl Power
Popup se zavře za 8s