Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Objednávky zde

Sázkařský koutek

V rubrice Sázkařský koutek vám dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí radíme, jaké zápasy zařadit na tiket a jakým se naopak obloukem vyhnout. Partnerem je sázková společnost Betano.

Betano

Partnerem sekce je sázková kancelář Betano. Jde o první zahraniční sázkovou a online gamingovou společnost, která v Česku získala licenci po přijetí nového zákona o hazardních hrách. Na český trh vstoupila v roce 2022 a stala se okamžitě podporovatelem a partnerem nejúspěšnějších sportovních týmů v zemi, například fotbalové Sparty a hokejových Pardubic. Vyhrála také tender na streaming zápasů první fotbalové ligy od sezony 2024/2025. Online sportovní sázení a hry provozuje na jedenácti světových trzích. Je také oficiálním partnerem EURO 2024 či Copa America 2024. Betano je dceřiná společnost mezinárodní GameTech společnosti Kaizen Gaming.

Chci si vsadit

Sázkařské tipy ke startu Eura. Němci ve formě i beton v české skupině

Pohodová úvodní jízda favoritů turnaje, ale i urputná obrana v naší skupině. Vybrali jsme pět zápasů ze začátku Eura, které by neměly nechat žádného sázkaře chladným.

Sázkařský koutek

Kanonýr Harry, mág Rangnick, nabuzení Slováci a další divoké tipy na EURO

Fotbalový svátek se blíží. EURO v Německu startuje už za pár dnů. Máme pro vás několik překvapivých tipů, co by se mohlo na turnaji udát.

Sázkařský koutek

Sázkařské tipy: Barážový beton, severská záchrana a superstřelec Vinícius

Závěr klubové sezony stále nabízí atraktivní zápasy o evropské poháry i o udržení v nejvyšších soutěžích. Třešinkou na dortu bude sobotní finále Ligy mistrů. Máme pro vás pět sázkařských příležitostí, které lákají pěknými kurzy.

Sázkařský koutek

Sázkařské tipy: Titul v Polsku, záchranářská holomajzna a gólové loučení v Edenu

Máme pro vás další porci tipů na fotbalové zápasy v tomto týdnu. Přidáváme i doporučení na několik „tutovek“, kterým je lepší se vyhnout.

Sázkařský koutek

Sázkařské tipy: Sparťaňský válec, italský beton i zlínský chyták

Národní ligy ligy v Evropě finišují. V rubrice Sázkařský koutek vám dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí poradíme, jaké zápasy z víkendu zařadit na tiket a jakým se naopak obloukem vyhnout.

Sázkařský koutek
Popup se zavře za 8s