Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Přestupy

Fotbalové přestupy jsou vždy napínavé a plné očekávání. Nové smlouvy, neuvěřitelné transfery a zkušení hráči na nových místech. Sledování fotbalových přestupů přináší nejen zábavu, ale také pohled do nitra toho, jak funguje moderní fotbalový trh. Přestupy sledujeme s odstupem a většinou se zaměřujeme na jejich analýzy.

Přestup ze Slavie? Rád bych si zkusil zahraničí, říká Provod

Na druhou stranu vím, že už mám nějaký věk a ve Slavii jsem spokojený, dodává v rozhovoru s Football Clubem slávista Lukáš Provod.

Slavia

Zůstane Haraslín na Letné? Praha je můj domov, odpovídá

Teď nás čekají čtyři měsíce dřiny, na přestup rozhodně nemyslím, říká sparťanská hvězda.

Lukáš Haraslín

Glosář Luďka Mádla: Zima dostal pozvánku do základu, Krejčí nabídku od španělské štiky

V Edenu na tolik inkasovaných gólů nebývají zvyklí. Naopak Sparta se na střelce Krejčího může opravdu spolehnout. Tedy než ho prodá. První nabídku odmítla. V ligovém glosáři Luděk Mádl odhaluje, kdo ji na Letnou poslal.

Glosář

Pomůžou Spartě k titulu? Ohodnoťte letenské posily

Dvě posily do jarní bitvy o titul a jedna sázka na budoucnost. Sparta si v zimě pořídila tři posily. Dáte jim plus, nebo minus?

Přestupy

Pomůžou Slavii k titulu? Ohodnoťte sešívané posily

Celkově do zimních přestupů Slavia investovala přes 180 milionů korun a k tomu ještě do Plzně za Jindřicha Staňka poslala Matěje Valentu a Lukáše Červa. Ukazuje to na její rostoucí finanční sílu pod Pavlem Tykačem. Tady jsou medailonky všech sešívaných posil. Dáte jim plus, nebo minus?

Přestupy

Sedm posil z Norska. Vysvětlíme vám, proč pražská S nakupují na severu

Slavia se Spartou v posledních třech přestupových obdobích přivedly dohromady sedm hráčů z norské Eliteserien. Podíváme se na to, čím je tato liga specifická a jaké dva zásadní důvody činí norský trh tím nejatraktivnějším pro české top kluby.

Taktika

Návrat z Itálie. Slavia zkusí restartovat Vorlického

Novou posilou Slavie je Lukáš Vorlický. Dvaadvacetiletý ofenzivní záložník přichází z Atalanty Bergamo, v Edenu podepsal smlouvu do června 2027.

Přestupy

S Tykačem do Ligy mistrů. Trpišovský vysvětluje, jaké možnosti má s novým majitelem

V podstatě je to ta největší posila, kterou Slavia za poslední roky získala, říká o Pavlu Tykačovi kouč sešívaných Jindřich Trpišovský. Nový majitel mu dává větší jistotu při budování kádru a Trpišovský ji chce proměnit v druhou účast v královské soutěži.

Slavia
Aktualizováno

Slavia posiluje na boj o titul. Vrací se Svitková z Chelsea

Čtyřnásobná vítězka ankety Fotbalistka roku a držitelka čtyř mistrovských titulů Kateřina Svitková se po čtyřleté pauze vrací do Slavie. Sedmadvacetiletá reprezentantka bude hostovat ve Slavii z anglické Chelsea do konce sezony.

Zprávy

Tvrdík hájí rekordní Zimův příchod: Zaplatil se už dřív a velký přestup ještě udělá

Slavia ve středu večer potvrdila příchod Davida Zimy z Turína za čtyři miliony eur, což je vyrovnaný rekord české ligy. Stejné peníze zaplatila v roce 2019 za Nicolae Stanciua. Jaroslav Tvrdík při té příležitosti vysvětlil, proč sešívaní takové peníze za Zimu dali.

Zprávy
Popup se zavře za 8s