Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Přestupy

Fotbalové přestupy jsou vždy napínavé a plné očekávání. Nové smlouvy, neuvěřitelné transfery a zkušení hráči na nových místech. Sledování fotbalových přestupů přináší nejen zábavu, ale také pohled do nitra toho, jak funguje moderní fotbalový trh. Přestupy sledujeme s odstupem a většinou se zaměřujeme na jejich analýzy.

Horké francouzské léto skončilo. Kluby už se nemusí bát bankrotu

Nová sezona francouzské Ligue 1 začíná za čtyři týdny. Bez Mbappého, Aubameyanga, Ben Yeddera nebo Lenyho Yora. A zároveň s pořádně utáhnutými opasky u většiny klubů. Ještě pár dnů zpátky totiž neměla prodaná televizní práva na období 2024 až 2029. Nakonec se to povedlo, ale...

Ligue 1

Tři noví sparťani. Ohodnoťte letenské posily

Křídlo, stoper a levý bek. To jsou tři sparťanské posily do nové sezony. Všechny ze zahraničí. Jak se vám líbí?

Sparta

Slavia před sezonou: Zpět místo vpřed?

„Přestup Tomáše Chorého je pro mě symptomem hlubšího problému, který Slavii poslední roky provází. Přijde mi, že klub je názorově uzavřen a silně se brání jakýmkoli novým podnětům zvenčí,“ píše v analyzujícím komentáři Ondřej Kreml z fanouškovského webu Slavistickenoviny.cz.

Komentář

První Kaniovy posily: Slovan sází na mladíky i hosta ze Sparty. Co na ně říkáte?

Nový majitel, vedení i trenér. A teď už i sedm nových posil. Projděte si a ohodnoťte, jak zatím vypadají příchody libereckého Slovanu v prvním létě pod vlastnictvím Ondřeje Kaniy. Patrná je sázka na budoucnost.

Přestupy

Nová posila pro ligu. Slavia koupila ofenzivního Řeka a shání pro něj hostování v Česku

Novou posilou Slavie je řecký záložník Giannis-Fivos Botos. Třiadvacetiletý univerzál přichází z druholigového nizozemského Helmond Sport, v Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2028, své působení zahájí na hostování.

Přestupy

Pikantní přestupy mezi pražskými S. Posiluje lépe Sparta?

Ze Sparty do Slavie a naopak se moc často nepřestupuje. Ženský fotbal je ale v tomhle ohledu specifický. Nic na tom nemění fakt, že rivalita mezi oběma týmy je i tady obrovská. Sparta zatím posiluje, slávistický kádr se hodně mění.

Ženský fotbal

Případ Chorý. Takhle kontroverzní přestup do detailu vysvětluje Tvrdík

Je to přestupová bomba. Tomáš Chorý je blízko od Edenu. A i když to ještě není definitivní, je kolem toho takového horko, že Jaroslav Tvrdík tenhle krok před slávistickými fanoušky obhajuje do detailu v klubovém podcastu. Tahle slova nejsou jen o Chorém. Ukazují, jak nejvyšší slávistické sportovní vedení přemýšlí o nejbližší budoucnosti klubu. Dejte si kompletní přepis Tvrdíkovy řeči…

Slavia

Hladký opouští Ipswich. Nedohodl se na nové smlouvě

Mělo to pro něj být završení dlouhé cesty mezi anglickou elitu, nakonec ale s Ipswichem společnou řeč nenašel a po třech letech nováčka Premier League Václav Hladký opouští.

Přestupy

Video: Chorého nechceme, volají fanoušci Slavie. Tady je jeden z důvodů: ošklivě zboural Zimu

Tomáš Chorý míří do Slavie. Její fanoušci nejsou z útočníka, který se dřív hlásil k lásce ke Spartě, nadšení a ukazují důvody, proč by k tomuhle transferu podle nich nemělo dojít. Jaroslav Tvrdík jim ale vzkazuje, že Chorého v Edenu potřebují.

Přestupy

Vašulín jde do Plzně. Zná se s trenérem Koubkem

Plzeňská Viktoria hlásí po Tomovi Slončíkovi další letní posilu. Červenomodrý dres bude oblékat útočník Daniel Vašulín, který přichází z Hradce Králové a v Plzni podepsal tříletý kontrakt.

Přestupy
Popup se zavře za 8s