Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Peníze

Chorý ve Slavii. Kdo je vítězem přestupu léta?

Slavia na začátku července oznámila příchod Tomáše Chorého a dokončila tak jeden z nejkontroverznějších přestupů posledních let. Sešívaní získávají jednoho z nejlepších útočníků v lize. Viktoria Plzeň naopak přichází o svého klíčového hráče. Kdo je ale opravdovým vítězem celého transferu?

Komentář

Proč to vlastně děláte? Bolesti amatérského fotbalu očima expertů

Co je nejtěžší na práci pro klub? Jsou to chybějící peníze, nezájem mládeže nebo třeba chybějící trenéři? A co naopak funkcionářům malých klubů dodává chuť a sílu do další práce? Proč se fotbalu na amatérské úrovni věnují? Ptáme se v anketě z fotbalového pralesa.

Amatéři

Pyrotechnika, nevhodné pokřiky i poničené stadiony. Projděte si, kolik ligové kluby zaplatily na pokutách

Disciplinární komise LFA už zveřejnila všechny pokuty za uplynulou sezonu, takže se dá bilancovat. Nejvíc zaplatily za chování fanoušků Sparta a Slavia, premiantem sezony byl naopak Liberec. Překvapivé je pořadí klubů za fanouškovskou top trojkou. Projděte si detailní vyčíslení pokut pro jednotlivé kluby.

Česká liga

Jak „prodat“ reprezentaci? Teď je to hodně nedůstojné, říká Novotný

S moderátorem, marketérem, šéfem organizace Oktagon, zakladatelem podcastu Kudy běží zajíc a fanouškem Baníku Ostrava Ondřejem Novotným o zkostnatělých strukturách českého fotbalu, marketingovém úspěchu pražských S nebo o stavbě národního stadionu v režii Sparty.

Rozhovor

Proč máme ošklivější dresy než Albánie? A co nejvíc ovlivňuje byznys s fotbalovými trikoty?

Kdo má nejhezčí a nejošklivější dresy Eura? Jak dnes pracují kluby s designem dresů a dalšího merche? V čem se liší menší výrobci od obřích brandů? A proč se design a střih dresů za poslední tři dekády tolik proměnil? O tom jsme si povídali s novinářem Martinem Vaitem z iSport.cz a ředitelem yoursport Pavlem Hodkem.

Podcast

Baník se může vrátit na Bazaly. Studie to potvrdila, vedení Ostravy je pro

Baník míří domů. Na Bazaly. V Ostravě si ověřili, že tam může vyrůst nový stadion pro 15 až 18 tisíc lidí. Vedení města je také domluvené s majitelem Baníku, že ten se bude na výstavbě finančně podílet. Detaily ale zatím známé nejsou. Stavba by měla začít do tří let.

Zprávy

I pohár má svůj tendr. FAČR po vzoru ligy hledá vysílatele na pět let

Fotbalová asociace ČR vyhlásila výběrové řízení na televizní práva českého poháru.

Zprávy

Hotovo. Sparta může začít chystat nový stadion na Strahově

Valná hromada Fotbalové asociace ČR jednohlasně schválila nabídku Sparty na budoucí využití pozemků, které asociaci patří na Strahově. Na místě sešlého Stadionu Evžena Rošického by tak měla v příštích letech vyrůst aréna pro zhruba 35 tisíc lidí.

Stadiony

Spartu na Strahově chceme, říká starosta. Nový stadion vidí jako příležitost pro restart celé lokality

„Pan starosta Čižinský si oddechne, že se mu povede vytlačit Spartu z Prahy 7 na Prahu 6. A my zase budeme rádi,“ říká v rozhovoru starosta Prahy 6 Jakub Stárek (ODS). Podle něj je navíc reálné, že nový stadion Sparty pro 35 tisíc lidí bude stát dřív než za doposud diskutovaných 11 let.

Rozhovor

Roger Federer a Taylor Swift! Proč mít malé cíle, říká o svém novém byznysu Jakub Voráček

O expanzi na americký trh, hvězdných ambasadorech, emocích fanoušků i samotných sportovců, upomínkových předmětech ve vitrínách i vzpomínkách na EURO 2004. Rozhovor s Michaelem Řezáčem, zakladatelem firmy Tarespa, která vyrábí luxusní sportovní artefakty, a s jeho novým byznysovým parťákem Jakubem Voráčkem.

Rozhovor
Popup se zavře za 8s