Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Reportáž

Arne Slot! Klopp při loučení potvrdil, že je třída. Byli jsme u toho

Když jsme v lednu kupovali lístky na poslední zápas sezony Liverpoolu proti Wolves, doufali jsme, že budeme slavit ligový titul. To se nakonec nepovedlo, ale oslava byla přesto velká. Loučení s nejlepším manažerem za posledních 40 let bylo speciální.

Reportáž

Tip na výlet: V Dortmundu najdete muzeum, které bavilo i jeho tvůrce. A je to znát

Pokud se chcete dozvědět něco o německé vášni pro fotbal, můžete navštívit jakýkoli zápas od Bundesligy po regionální soutěže. Nebo se vypravit do Muzea německého fotbalu v Dortmundu. Nadchne vás, i když třeba patříte k fanouškům jiných zemí a jiných sportovních tradic.

Cesta na Euro

Je sobota, protože je fotbal. Reportáž z pralesa

Fotbal není jenom Premier League. Za kopanou se dá vyrazit i za barák. Nebo během dne objet čtyři utkání napříč okresem. A přesně to jsme udělali. S tužkou na poznámky, od juniorky Benešova po poslední tým tamní okresní soutěže. Co jsme zažili?

Amatéři

Úprk přes hřbitov i skvělá akustika. Jak chutná fotbalový Hamburk?

Vydejte se s námi na reportáž do Hamburku. Volksparkstadion, kde bude česká fotbalová reprezentace hrát dva zápasy na Euru, býval domovem Kevina Keegana a viděl i historickou porážku s NDR.

Cesta na Euro

„Tak já budu vostrej!“ Reportáž z fotbalových nebes v Liverpoolu

Přečtěte si dojemnou reportáž Karla Tvaroha, reportéra stanice Canal+ Sport, který byl na Anfieldu a v jeho zázemí u toho, když spolu napřímo o anglický titul bojovaly dvě těžké váhy. Tenhle zápas Liverpoolu s Manchesterem City (1:1) byl skvělý.

Reportáž

Fotbal, pivo, bratwurst. Jak jsem během ročního putování objevil opravdový kult

Jeden rok. Dvanáct zápasů v pěti spolkových zemích. Od Bundesligy po šestou nejvyšší soutěž. Moje sonda do nitra německého fotbalu jistě nebyla reprezentativní, ale přinesla mi spoustu zážitků a utvrdila mě v pocitu, že tenhle jedinečný svět stojí za pozornost. Přesvědčte se taky.

Reportáž

Lekce od Guardioly. S reportérem v zákulisí největší ligy světa

Tři dny v roli reportéra stanice Canal+ Sport na stadionech v Anglii. Sbalit vinšusy na mikrofon, stoprocentně nabitou powerbanku a cestovní adaptér do anglické zásuvky. K tomu termoprádlo, iPad se všemi akreditacemi a pokyny od produkce Premier League. Hurá na letiště. Hurá do světa fotbalových hvězd, novinářských eg a nadšených fanoušků.

Reportáž

„Ať Češi zase hrají jak v Chile!“ aneb Jak přišel Zagallo na večeři

Světový fotbal má za sebou smutných pár dnů. Odešly dvě legendy, které jako první vyhrály mistrovství světa z pozice hráče i trenéra. Tady je osobní brazilská vzpomínka na jednu z nich. Mário Zagallo vám kromě jiného poví, jaká taktická novinka rozhodla finále MS 1962.

Reportáž

Brněnský ligový unikát: holky z Lokotky

První liga v Brně? V mužích trápení, zato ženy! Zbrojovka? Ne. Líšeň? Kdepak. Lokomotiva Brno Horní Heršpice! Klub, kde hrajou prim holky.

Reportáž

Když fotbal zastavil válku. Byli jsme v Belgii ověřit vánoční legendu

O Vánocích roku 1914 zavládlo na několika místech západní fronty první světové války příměří. Legenda praví, že na bojištích mezi zákopy sehráli britští a němečtí nepřátelé improvizované fotbalové zápasy. Bylo to tak? Football Club se vydal na místo činu.

Reportáž
Popup se zavře za 8s