Zažijte Fotbal jinak! Vstupenky na akci FC v prodeji zde

Neapol

SSC Neapol je italský fotbalový klub se sídlem v Neapoli. Klub byl založen v roce 1926 a hraje v italské Serii A. Neapol je kromě jiného známý díky svým oddaným fanouškům, kteří jsou známí jako Azzurri. SSC Neapol vyhrál v letech 1987 a 1990 dva tituly v Serie A a také Pohár UEFA v roce 1989. Byl u toho i Diego Maradona.

Vrátí se scudetto do Milána? Začíná Serie A, liga omezených rozpočtů a vyrovnaných soupeřů

Čtyři mistři za poslední čtyři roky, atraktivní fotbal a spoustu zajímavých hráčů. To vše nabízí italský fotbal, přestože tamní kluby mají z finančního hlediska často dost svázané ruce. Jak posílily a proč se vyplatí Serii A sledovat?

Serie A

A nemáte těch dresů nějak málo?

Třináct sad dresů na jednu sezonu? V Itálii je to možné…

Přímák

Video: Trenére, tady máš zpátky volant, co jsme ti ukradli. Fanoušci splnili slib

Po historickém triumfu se v Neapoli dál dějí velké věci…

Zábava

Neapol je v ráji. Nečekaný šampion konečně zlomil dlouhé prokletí

SSC Neapol je už i oficiálně novým italským mistrem. Po 33 letech navázal tým, od kterého se to nečekalo, na éru Diega Maradony.

Serie A

Zázrak, který nikdo nečekal. Rozebrali jsme Neapol

Kde jinde by se měl stát fotbalový zázrak než ve městě, kde je místní klub náboženstvím. Vysvětlíme vám, proč už není Neapol věčně druhá.

Serie A

Jak se zrodil neapolský zázrak? Italský fotbal pod lupou Černíka s Pikousem

Spanilá jízda Neapole za titulem. Trable Juventusu a Pavla Nedvěda. Nostalgické vzpomínky na zlaté časy italského fotbalu. A výkony českých fotbalistů v Serii A. Experti na italský fotbal Jan Pikous a Bart Černík vyprávějí o aktuálních tématech z Apeninského poloostrova.

Podcast
Popup se zavře za 8s