Zprávy

Baník se může vrátit na Bazaly. Studie to potvrdila, vedení Ostravy je pro

Baník míří domů. Na Bazaly. V Ostravě si ověřili, že tam může vyrůst nový stadion pro 15 až 18 tisíc lidí. Vedení města je také domluvené s majitelem Baníku, že ten se bude na výstavbě finančně podílet. Detaily ale zatím známé nejsou. Stavba by měla začít do tří let.

Zprávy

Vašulín jde do Plzně. Zná se s trenérem Koubkem

Plzeňská Viktoria hlásí po Tomovi Slončíkovi další letní posilu. Červenomodrý dres bude oblékat útočník Daniel Vašulín, který přichází z Hradce Králové a v Plzni podepsal tříletý kontrakt.

Přestupy

Kauza Sadílek: Hašek se omluvil, Tvrdík ho pochválil

Ivan Hašek promluvil o kauze Michala Sadílka, který se zranil při jízdě na tříkolce a kvůli tomu nejede na EURO. Reprezentační trenér se omluvil za původní mlžení, za omluvu ho pochválil šéf Slavie.

Zprávy

Rychlý trest za hloupost. Divák hodil pivo po brankáři, tři roky nesmí na Plzeň

V půlce března trefil brankáře ženevského Servette kelímkem od piva, na konci dubna už věděl, že to má drahé a tři roky se nepodívá na fotbal. Tenhle případ ukazuje, že tresty za výtržnosti na fotbale mohou padat velmi rychle.

Fanoušci

Německo má první trenérku u profi týmu. Ten ji bere, i když bude platit pokuty

FC Ingolstadt z třetí německé ligy bude i v nadcházející sezoně spoléhat na Sabrinu Wittmannovou. Ta se tak zapíše do historie jako první stálá trenérka v německém profesionálním mužském fotbale.

Zprávy

I pohár má svůj tendr. FAČR po vzoru ligy hledá vysílatele na pět let

Fotbalová asociace ČR vyhlásila výběrové řízení na televizní práva českého poháru.

Zprávy

Slončík jde do Plzně. Těší se na Evropu

Devatenáctiletý záložník Tom Slončík přestoupil ze Zlína do Viktorie Plzeň. Místo druhé ligy, kam ševci sestoupili, ho tak čeká boj o Evropskou ligu a o špičku české ligy.

Zprávy

Hotovo. Sparta může začít chystat nový stadion na Strahově

Valná hromada Fotbalové asociace ČR jednohlasně schválila nabídku Sparty na budoucí využití pozemků, které asociaci patří na Strahově. Na místě sešlého Stadionu Evžena Rošického by tak měla v příštích letech vyrůst aréna pro zhruba 35 tisíc lidí.

Stadiony

Priskeho konec ve Spartě? V Dánsku píšou, že má blízko k Feyenoordu

Brian Priske a Feyenoord Rotterdam? Podle zprávy z Dánska je trenérův přestup ze Sparty blízko. On sám ale mluvil po zápase s Plzní jinak.

Zprávy

Kozel končí, Kania vysvětluje: Chtěl jsem to udělat na Svědíka, ale trenér nechtěl

Luboš Kozel oznámil konec na lavičce Slovanu Liberec a jeho majitel Ondřej Kania teď potvrdil, že o tom bylo jasno hned na začátku dubna. Vysvětlil, proč to nepřiznali dřív.

Liberec
Popup se zavře za 8s