Spolupráce

Fotbalové EURO 2024 se blíží. Buďte v obraze

Už 14. června začne vrcholný svátek fotbalu – v pořadí už 17. mistrovství Evropy. Oči všech fotbalových fanoušků budou upřené na Německo, kde se čtyřiadvacet národních reprezentací utká o trofej pro nejlepší tým starého kontinentu. Hisense jako oficiální partner UEFA EURO 2024 bude opět hodně vidět.

Tiskové zprávy

Byznys se sportovním oblečením pro kluby se mění, říká Pavel Hodek z yoursport

„Největší značky jako Nike nebo Adidas postupně upouštějí od přímého zastoupení na českém trhu a fungují zde jen zprostředkovaně ze zahraničí. To je šance pro menší značky, které klubům zajišťují kompletní servis a flexibilitu,“ říká Pavel Hodek, CEO společnosti yoursport, která se specializuje na distribuci sportovního vybavení.

Spolupráce

Kupte si stylový smartphone vivo a vyhrajte zájezd na zápas Česka na EURO

Společnost vivo uvedla na trh stylovou a dostupnou novinku v podobě vivo V40 SE. Ten zaujme luxusním designem a výbavou, kterou v dané cenové kategorii rozhodně nečekáte. Navíc se nákupem můžete zařadit do slosování soutěže, ve které můžete vyhrát zájezd na atraktivní zápas české reprezentace na mistrovství Evropy ve fotbale!

Spolupráce

Český sport jde s dobou a digitalizuje. Platformu EOS používá už 500 klubů

Přibývá sportovních klubů, které se při správě veškeré agendy spoléhají na moderní technologie a digitalizaci. Výjimkou není ani amatérský fotbal. Funkcionářům i členům oddílu totiž zbyde víc času na sport samotný.

Tiskové zprávy

Zasaď strom pro svůj klub a získej peníze na trávník

Nadace Tipsport vyhlásila výzvu k podání projektů na výsadbu v okolí fotbalových hřišť, která může pomoci regionálním fotbalovým klubům i české zeleni. Příjem žádostí končí 9. května. Získejte grant na sázení stromů u hřiště až 100 000 Kč a příspěvek na údržbu trávníku až do 50 000 Kč.

Tiskové zprávy

Yoursport spustil službu Yourclub. Proč se klubům vyplatí?

Dodavatel sportovního vybavení Yoursport spustil klubový eshop pro všechny členy sportovních klubů a oddílů. Jak tento servis funguje a komu se vyplatí?

Tiskové zprávy

EURO 2024: Německo se těší na příliv turistů

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 v Německu přináší velké šance pro příjezdový cestovní ruch. Pořadatelská země se chce předvést v co nejlepším světle a přilákat fotbalové turisty i příště.

Tiskové zprávy

Nadace Leontinka připomíná Mezinárodní den nevidomých

Někdo se jako nevidomý narodí, jiní ztratí zrak v dospělosti. Na třináctého listopadu připadá Mezinárodní den nevidomých. Ten si připomíná i Nadace Leontinka, která lidem se zrakovým hendikepem pomáhá už od roku 2005.

Tiskové zprávy

Vzhůru tabulkou: Úloha dat ve fotbale

Data a technologie hrají v profesionálním fotbalu čím dál větší roli. Pomáhají hledat posily, analyzovat zdravotní stav hráčů i určovat základní sestavu.

Spolupráce

Fotbaloví důchodci. Pět hvězd, které zastavily čas

Kdo by chtěl do penze? Ten, kdo se na ní dobře připraví a dá tomu čas. Jako tihle borci. A pokud nejste fotbalová hvězda, máme pro vás pár rad, jak si pohlídat klidný důchod.

Spolupráce
Popup se zavře za 8s