Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Spolupráce

EURO 2024: Německo se těší na příliv turistů

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 v Německu přináší velké šance pro příjezdový cestovní ruch. Pořadatelská země se chce předvést v co nejlepším světle a přilákat fotbalové turisty i příště.

Tiskové zprávy

Nadace Leontinka připomíná Mezinárodní den nevidomých

Někdo se jako nevidomý narodí, jiní ztratí zrak v dospělosti. Na třináctého listopadu připadá Mezinárodní den nevidomých. Ten si připomíná i Nadace Leontinka, která lidem se zrakovým hendikepem pomáhá už od roku 2005.

Tiskové zprávy

Vzhůru tabulkou: Úloha dat ve fotbale

Data a technologie hrají v profesionálním fotbalu čím dál větší roli. Pomáhají hledat posily, analyzovat zdravotní stav hráčů i určovat základní sestavu.

Spolupráce

Fotbaloví důchodci. Pět hvězd, které zastavily čas

Kdo by chtěl do penze? Ten, kdo se na ní dobře připraví a dá tomu čas. Jako tihle borci. A pokud nejste fotbalová hvězda, máme pro vás pár rad, jak si pohlídat klidný důchod.

Spolupráce

Konference Women on the Pitch představila program

Přední odborníci na ženský fotbal se v říjnu sejdou na konferenci v Praze. Bude se řešit rovné odměňování, úprava pravidel a taky sportovně-právní rozměr ženského sportu. Football Club je mediální partner akce.

Tiskové zprávy

Módemani. Tipy pro české kouče, jak zabít nudu na lavičkách

Každý týden miliony fanoušků čekají, jakým rozestavením se pokusí zaskočit soupeře. A taky, jak u toho budou vypadat. Trenéři pobíhají kolem laviček s kšiltovkou, v obleku, ale i v teplákovce z devadesátek.

Spolupráce

Haaland nebo Biabiany. Sprinteři na trávníku i na trzích

Rychlost je v dnešním fotbale základem úspěchu. Přinášíme vám výběr těch nejrychlejších, kteří v posledních dekádách běhali po světových fotbalových pažitech.

Spolupráce

Od Fify a Czech Soccer Manageru až po platformu pro klubové funkcionáře

„Devadesátkovým bafuňářům snad už pomalu odzvonilo. Když se chce, může být i fotbal transparentní,“ říká v rozhovoru o byrokratických strastech sportovních funkcionářů zakladatel platformy EOS Ondřej Syrový.

Spolupráce

Kopačky k MDŽ. Soutěž pro hráčky i jejich blízké

Odpovězte správně na soutěžní otázku a získejte kopačky Puma Future Woman.

Soutěž

Snad měli dobrou pojistku. Marodi jsou i mezi hvězdami

Vedle špatné formy je to asi největší postrach fotbalistů. Zranění. Kazí sny i celé kariéry a berou tituly. Vybrali jsme pět fotbalistů, kteří by o tom mohli vyprávět.

Spolupráce
Popup se zavře za 8s