Koupit předplatné

Spolupráce

Konference Women on the Pitch představila program

Přední odborníci na ženský fotbal se v říjnu sejdou na konferenci v Praze. Bude se řešit rovné odměňování, úprava pravidel a taky sportovně-právní rozměr ženského sportu. Football Club je mediální partner akce.

Tiskové zprávy

Módemani. Tipy pro české kouče, jak zabít nudu na lavičkách

Každý týden miliony fanoušků čekají, jakým rozestavením se pokusí zaskočit soupeře. A taky, jak u toho budou vypadat. Trenéři pobíhají kolem laviček s kšiltovkou, v obleku, ale i v teplákovce z devadesátek.

Spolupráce

Haaland nebo Biabiany. Sprinteři na trávníku i na trzích

Rychlost je v dnešním fotbale základem úspěchu. Přinášíme vám výběr těch nejrychlejších, kteří v posledních dekádách běhali po světových fotbalových pažitech.

Spolupráce

Od Fify a Czech Soccer Manageru až po platformu pro klubové funkcionáře

„Devadesátkovým bafuňářům snad už pomalu odzvonilo. Když se chce, může být i fotbal transparentní,“ říká v rozhovoru o byrokratických strastech sportovních funkcionářů zakladatel platformy EOS Ondřej Syrový.

Spolupráce

Kopačky k MDŽ. Soutěž pro hráčky i jejich blízké

Odpovězte správně na soutěžní otázku a získejte kopačky Puma Future Woman.

Soutěž

Snad měli dobrou pojistku. Marodi jsou i mezi hvězdami

Vedle špatné formy je to asi největší postrach fotbalistů. Zranění. Kazí sny i celé kariéry a berou tituly. Vybrali jsme pět fotbalistů, kteří by o tom mohli vyprávět.

Spolupráce

Hvězdní zkrachovalci. Maradona na koksu, Ronaldinho ve vězení

Během fotbalové kariéry vydělali jmění. I tak ale kvůli špatně investovaným penězům skončili v osobním bankrotu. Poradíme vám, jak nedopadnout stejně špatně.

Spolupráce
Popup se zavře za 8s