Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Anketa

Ptáme se fotbalistů a expertů, co si myslí o aktuálních kauzách a tématech, o kterých se mluví. Nebo naopak rozebíráme věci, o kterých by se mělo mluvit více.

Proč to vlastně děláte? Bolesti amatérského fotbalu očima expertů

Co je nejtěžší na práci pro klub? Jsou to chybějící peníze, nezájem mládeže nebo třeba chybějící trenéři? A co naopak funkcionářům malých klubů dodává chuť a sílu do další práce? Proč se fotbalu na amatérské úrovni věnují? Ptáme se v anketě z fotbalového pralesa.

Amatéři

Měli Němci kopat penaltu? Před rukou byl možná ofsajd

Německo domácí EURO nevyhraje. Prohrálo 1:2 po prodloužení se Španělskem. Hodně řešit se bude, jestli Němci neměli v prodloužení kopat penaltu za ruku Marca Cucurelly.

Euro 2024

Video: Prošlápnutý Hranáč. Ptáme se: neměli jít do deseti i Turci?

Antonín Barák šel po dvou žlutých kartách oprávněně ven ze hry už ve 20. minutě. Neměl rozhodčí István Kovács ke konci prvního poločasu ale vyloučit i Kenana Yildize?

Euro 2024

Video: VAR rozhodl proti Slovákům. Ptáme se: byla to penalta?

Přímo na hřišti rozhodčí faul viděl mimo vápna, po zásahu VARu ale Rumuni kopali penaltu a srovnali z ní na konečných 1:1. Remíza vyhovovala oběma týmům. Ale co ta penalta? Taky byste ji nařídili?

Euro 2024

Dvě ruce rozhodly, že Češi mají jen bod. Ptáme se: byla to penalta?

Dvě české ruce měly zásadní vliv na výsledek zápasu s Gruzií, který i přes velkou herní převahu české reprezentace skončil po gólech Georgese Mikautadzeho z penalty a Patrika Schicka 1:1.

Euro 2024

Video: Vítězný gól Němců rozzlobil Maďary. Ptáme se: měl rozhodčí pískat faul?

Německo – Maďarsko 2:0. První gól dali Němci po situaci, proti které Maďaři protestovali u rozhodčího Makkelieho. Ten si však stál za svým a nerozporoval ho ani VAR, který vše zkoumal. Prohlédněte si Musialův gól a dejte vědět, jak vidíte spornou situaci.

Euro 2024

Češi padli až v nastavení. Ptáme se: jakou známku od vás dostane reprezentace?

Ohodnoťte první výkon českého národního týmu na EURO 2024 známkou jako ve škole.

Anketa

Video: První zářez na Euru? Ptáme se: měli jít Španělé do deseti?

Španělsko – Chorvatsko 3:0. Z pohledu výsledku nebylo co řešit. I tak nám zůstal jeden zásadní moment k probrání. Klíčový hráč Španělů Rodri v 78. minutě způsobil penaltu a dostal žlutou. Neměl ale být vyloučen?

Euro 2024

Video: VAR posvětil krále střelců. Ptáme se: byl Jurečka v ofsajdu?

Václav Jurečka dal v posledním kole dva góly Mladé Boleslavi a obhájil tak korunu pro krále ligových střelců. Obě branky přezkoumával delší dobu VAR a nezrušil je. Jak byste rozhodli vy?

Česká liga
Aktualizováno

Video: Krejčí ošklivě ohnul Chytilovu ruku. Ptáme se: neměl dostat červenou?

Derby na Letné skončilo bez branek. I tak je o čem mluvit. Třeba o situaci z 30. minuty, kdy kapitán Sparty Ladislav Krejčí držel ruku Mojmíra Chytila tak dlouho, až to nevypadalo hezky.

Derby
Aktualizováno
Popup se zavře za 8s