Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Anketa

Ptáme se fotbalistů a expertů, co si myslí o aktuálních kauzách a tématech, o kterých se mluví. Nebo naopak rozebíráme věci, o kterých by se mělo mluvit více.

Video: Chorý opět na hraně. Ptáme se: Měl jít v Jablonci ze hřiště?

Je ve formě, v Jablonci Plzni zajistil výhru asistencí a gólem. Ale opět ukázal i svou druhou tvář. V 54. minutě dohrál tvrdě Michala Černáka a dostal žlutou. Je to tak podle vás správně?

Anketa

Video: Zase červená pro Slavii. Ptáme se: Dostal ji Holeš správně?

Stejně jako v Miláně šla Slavia už v prvním poločase do deseti. Jak to vidíte vy, rozhodli sudí správně?

Anketa
Aktualizováno

Známe nominace na fotbalistu roku. Ptáme se: Koho byste zvolili vy?

Vladimír Coufal, Václav Černý, Tomáš Holeš, Ladislav Krejčí nebo Tomáš Souček? Kdo z nich si zaslouží ocenění za rok 2023? Kdo má váš hlas?

Anketa

Video: Klopp se po šlágru zlobil na rozhodčí. Ptáme se: Měl Liverpool kopat penaltu?

Skvělý zápas se hrál v neděli v Liverpoolu. Reds remizovali s Manchesterem City 1:1. Zápas ale skončil kontroverzně. Jürgen Klopp chtěl druhou penaltu v zápase. Měl ji podle vás dostat?

Anketa

Video: Červená pro kapitána Sparty. Ptáme se: Měl jít Krejčí v Plzni ven?

Nejtvrdší ligovou porážku od památného debaklu v Edenu utrpěla Sparta v neděli v Plzni. Doplatila i na další červenou kartu kapitána Ladislava Krejčího. Jak jste tohle vyloučení viděli?

Anketa
Aktualizováno

Kdo vyhraje Premier League? Jak to vidí Poborský, Häring a další experti

Premier League je krátce za polovinou. V anketě expertů Canal+ Sport si můžete přečíst jejich predikce na vítěze ligy, složení top 6 i na tři sestupující kluby a porovnat je s vašimi tipy.

Anketa

Video: těmhle saním chyběl jen sníh. Ptáme se: byl faul na Chorého na červenou?

Do pondělí, než nám svůj pohled řekne komise rozhodčích, je daleko, pojďme si to tedy mezitím v anketě rozhodnout ještě za tepla sami…

Zábava

Kdo za Šilhavého? Nemá se vypsat výběrko? Nový trenér reprezentace očima expertů

Kdo by měl nově vést reprezentaci? Má se fotbalová asociace pokoušet získat ze Slavie Jindřicha Trpišovského (protože je to podle názoru mnohých nejlepší český trenér)? Nebo by se vedení českého fotbalu spíš mělo inspirovat na Spartě a hledat nějakého vhodného kandidát v cizině? Ptáme se lidí, kteří fotbalu rozumí.

Anketa

Je s ním fotbal spravedlivější, nebo ho kazí? VAR očima expertů

Splnil VAR očekávání, se kterými byl zaváděn? Je teď fotbal spravedlivější a je v něm méně rozhodcovských chyb? Kdybyste mohli hlasovat o pokračování VARu ve fotbale, byli byste pro jeho pokračování, nebo ho chtěli zrušit? Ptáme se lidí, kteří fotbalu rozumí. A v anketě pod textem i vás.

Anketa

Vidíme jen hlavy v písku. Zástupce amatérského fotbalu účtuje s Fouskem

Fotbal není jen reprezentace a liga. V Česku máme téměř 3500 klubů a je užitečné slyšet i hlasy těch, na které nesměřuje celorepubliková pozornost. Tentokrát se zástupců amatérského fotbalu ptáme, co říkají na rozhodnutí Petra Fouska a spol. nechat ve funkci reprezentačního trenéra Jaroslava Šilhavého.

Anketa
Popup se zavře za 8s