Získejte mikinu Puma zdarma k ročnímu předplatnému webu

Anketa

Ptáme se fotbalistů a expertů, co si myslí o aktuálních kauzách a tématech, o kterých se mluví. Nebo naopak rozebíráme věci, o kterých by se mělo mluvit více.

Těsná výhra nad Libercem. Ohodnoťte výkon Sparty

Sparta porazila Liberec 2:1, když šetřila některé hráče. Jakou známku od vás dostane za sobotní výkon?

Česká liga

Slavia zaslouženě porazila v sobotu Plzeň 3:0. Druhý gól dala z penalty, kterou Dalibor Černý nařídil až po zásahu asistenta u videa. Pískli byste ji? A co zákrok na Tomáše Chorého hned z úvodu zápasu?

Česká liga

Otazníky nad Haškem. Ptáme se: měl by u reprezentace zůstat, nebo skončit?

Reprezentace pod Ivanem Haškem zatím nemá výsledky, herní tvář a spoléhá jen na správný charakter hráčů. Přijde zlepšení, nebo už není na co čekat a bude lepší tuhle kapitolu uzavřít?

Reprezentace

Rozhodcovská komise zveřejnila další porci hodnocení sporných okamžiků, tentokrát po 7. kole Chance ligy. Kromě jiného uvedla, že Liberec měl proti Plzni kopat penaltu za hru rukou od Cadua. Pojďme si tenhle moment rozebrat, ať i v dalších kolech víme, za co se má ruka pískat.

Česká liga

Polský sudí Szymon Marciniak viděl ruku a neuznal Slavii gól. Jindřich Trpišovský jeho rozhodnutí nerozporoval. Jak to vidíte vy?

Slavia

Jan Kalabiška po uklouznutí Ahmada Ghaliho odjížděl ze hřiště v sanitce. Rozhodčí nejprve netrestal vůbec, až po zásahu VARu vytasil červenou kartu. Bylo to podle vás správné rozhodnutí?

Česká liga
Aktualizováno

Plzeň v neděli jasně přehrála Karvinou. První gól ale padl po akci, která některým přišla jako faulová. Komise rozhodčích má opačný názor a stojí za rozhodnutím ze hřiště. Jak to vidíte vy?

Česká liga

Baník porazil brankou ze závěru zápasu Hradec 1:0. Děkovat může i brankáři Markovičovi, který v prvním poločase chytil hradeckou penaltu. Zajímá nás, jak tuhle klíčovou situaci zhodnotíte…

Česká liga

Proč to vlastně děláte? Bolesti amatérského fotbalu očima expertů

Co je nejtěžší na práci pro klub? Jsou to chybějící peníze, nezájem mládeže nebo třeba chybějící trenéři? A co naopak funkcionářům malých klubů dodává chuť a sílu do další práce? Proč se fotbalu na amatérské úrovni věnují? Ptáme se v anketě z fotbalového pralesa.

Amatéři

Měli Němci kopat penaltu? Před rukou byl možná ofsajd

Německo domácí EURO nevyhraje. Prohrálo 1:2 po prodloužení se Španělskem. Hodně řešit se bude, jestli Němci neměli v prodloužení kopat penaltu za ruku Marca Cucurelly.