Zažijte Fotbal jinak! Vstupenky na akci FC v prodeji zde

Jan Podroužek

Od roku 2010 působil v deníku Sport, z toho poslední tři roky jako vedoucí fotbalové sekce. Na jaře 2023 ale přišla nabídka z říše snů. Šéf budějovického Dynama Vladimír Koubek nabídl dlouholetému novináři funkci ve sportovním úseku klubu. A Jan Podroužek ji přijal. Teď je z něj tedy sportovní manažer Dynama.

Podroužek o vizích pro Dynamo i vztahu s Trpišovským. Proč nečte kritiky?

Jedna z hlavních událostí přestupového léta se neudála na hřišti. Novinář Jan Podroužek se stal sportovním manažerem Dynama České Budějovice. O fotbale už nemluví v médiích, ale dělá ho v praxi. O nové životní kapitole, vztahu s Jindřichem Trpišovským i svých funkcionářských vizích mluví v rozhovoru s Football Clubem.

Rozhovor

Novinář Podroužek do vedení Dynama? Majitel klubu to nepopřel

Tohle může být jeden z nejzajímavějších přestupů českého fotbalového léta. Vedení českobudějovického Dynama vyjednává podle webu Budějcká drbna s novinářem Janem Podroužkem, který je šéfem fotbalové sekce deníku Sport.

Zprávy

První český prales. Proč druhá liga nikoho nezajímá?

V pátek se po zimní pauze znovu rozehraje druhá liga. Je první v hierarchii profesionálních lig – viděno odzdola. Jaký je její současný stav, atraktivita a naplňuje svoji roli v systému českých fotbalových soutěží? A co a jak zlepšit?

Levej vingl

Lék proti zdržování? Čistý čas ve fotbale očima expertů

V české lize je míč ve hře necelou polovinu hracího času. Byl by s čistým časem fotbal svižnější a zmizelo by simulování? Ptáme se těch, kteří k tomu mají co říct.

Anketa

Zaslouží UEFA pochvalu za tři poháry? Konferenční liga očima expertů

Je Evropská konferenční liga navíc, nebo dává smysl? Mají s ní české kluby větší šanci na úspěch? A zatraktivnila UEFA Evropskou ligu, kterou teď hraje o třetinu klubů méně? Zeptali jsme se fotbalistů, novinářů a datového analytika.

Anketa
Popup se zavře za 8s