E-shop Football Club: Předplatné webu, knihy a mnohem více!

Křetínský nechce přijít o Krejčího. Nepouštěl bych nikoho, ale pak zuřivě brečí, řekl studentům

16. leden 2024
Sdílejte:
Daniel Křetínský dal v debatě se studenty nahlédnout do svého uvažování o odchodech hráčů ze Sparty. Například Adam Hložek podle něj udělal chybu.
Daniel KřetínskýFoto: Profimedia

Majitel Sparty Daniel Křetínský se v debatě se studenty pražského gymnázia Nový PORG vyjádřil ohledně přestupů Sparty, konkrétně ohledně prodeje hráčů.

„Já nechci pouštět nikoho nikdy nikam. Problém je, že oni vám v určitý moment začnou zuřivě brečet. Sparta je řízení toho, na kdy načasujete odchod, aby se ten hráč nezhroutil. Neprodáváme kvůli penězům posledních mnoho let,“ řekl studentům Křetínský.

„Jedna z nejdůležitějších věcí, které řešíme, je, aby ten hráč ještě zůstal. Nenechají se ale přesvědčit, ani když je to v jejich zájmu,“ pokračoval.

„Vezměte si Adama Hložka. On a jeho rodina by se rozložili, kdyby neodešel – a v Leverkusenu nehraje. Kdyby odcházel o rok později a hrál pod Priskem, je to úplně jiná situace. Takže Láďovi Krejčímu hoďte na instáč, že nemá ještě odcházet," pokračoval majitel Sparty po reakci na dotaz, kdo je jeho oblíbeným hráčem.

„Mám jich víc, protože znám opravdu hodně fotbalistů. Jsem už tam (ve Spartě) dlouho. Můj oblíbený fotbalista aktuálně je Láďa Krejčí a je to kvůli tomu, že je mimořádný charakter,“ vyzdvihl současného sparťanského kapitána.

Související články

Češky proti mistryním světa. Už ví, s kým se poperou o Euro 2025

Češky už znají své soupeřky, které jim stojí v cestě na historicky první velký turnaj.

Ženský fotbal

Video: Proč nehraješ? Kiks roku z turecké ligy

Dát gól dá obyčejně hodně práce. V tomhle případě ho ale Oguz Aydin z Alanyasporu dostal zadarmo. Hostující obránce si myslel, že brankář dá míč jinam…

Zábava

Přestup ze Slavie? Rád bych si zkusil zahraničí, říká Provod

Na druhou stranu vím, že už mám nějaký věk a ve Slavii jsem spokojený, dodává v rozhovoru s Football Clubem slávista Lukáš Provod.

Slavia
Popup se zavře za 8s