Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Křetínský nechce přijít o Krejčího. Nepouštěl bych nikoho, ale pak zuřivě brečí, řekl studentům

16. leden 2024
Sdílejte:
Daniel Křetínský dal v debatě se studenty nahlédnout do svého uvažování o odchodech hráčů ze Sparty. Například Adam Hložek podle něj udělal chybu.
Daniel KřetínskýFoto: Profimedia

Majitel Sparty Daniel Křetínský se v debatě se studenty pražského gymnázia Nový PORG vyjádřil ohledně přestupů Sparty, konkrétně ohledně prodeje hráčů.

„Já nechci pouštět nikoho nikdy nikam. Problém je, že oni vám v určitý moment začnou zuřivě brečet. Sparta je řízení toho, na kdy načasujete odchod, aby se ten hráč nezhroutil. Neprodáváme kvůli penězům posledních mnoho let,“ řekl studentům Křetínský.

„Jedna z nejdůležitějších věcí, které řešíme, je, aby ten hráč ještě zůstal. Nenechají se ale přesvědčit, ani když je to v jejich zájmu,“ pokračoval.

„Vezměte si Adama Hložka. On a jeho rodina by se rozložili, kdyby neodešel – a v Leverkusenu nehraje. Kdyby odcházel o rok později a hrál pod Priskem, je to úplně jiná situace. Takže Láďovi Krejčímu hoďte na instáč, že nemá ještě odcházet," pokračoval majitel Sparty po reakci na dotaz, kdo je jeho oblíbeným hráčem.

„Mám jich víc, protože znám opravdu hodně fotbalistů. Jsem už tam (ve Spartě) dlouho. Můj oblíbený fotbalista aktuálně je Láďa Krejčí a je to kvůli tomu, že je mimořádný charakter,“ vyzdvihl současného sparťanského kapitána.

Související články

Kdy se vrátí plzeňská kometa? Durosinmi bude až na jaře, říká Koubek

Rafiu Durosinmi je vyléčený, ale má před sebou dlouhou práci, aby dohnal manko. Trenér Koubek s ním naplno počítá až na jaro.

Zprávy

Český unikát: Slavná Eura ukončily experimenty

EURO 2024 se blíží do finále a Česko u toho už dlouho není. Na turnajích v letech 1996 a 2004 jsme ale psali historii. A to nejen ziskem stříbra a bronzu.

Přímák

Yamal září. Proč svého nemáme i v Česku?

Lamine Yamal otevírá zajímavou debatu o věku hráčů. Jsou dnešní mladí jiní než dřívější supertalenti? Nastal obecně čas pro fotbalové mládí a jaká jsou rizika pro jejich růst? Proč tak mladí hráči na top úrovni nejsou i u nás? A rodí se nová španělská nadvláda v mezinárodním fotbale?

Euro 2024
Popup se zavře za 8s