Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Doma

Český fotbal pod lupou. Rozhovory s osobnostmi domácí scény, poutavé příběhy, kauzy. Sledujeme reprezentaci, ligy i pralesní soutěže.

Kdy se vrátí plzeňská kometa? Durosinmi bude až na jaře, říká Koubek

Rafiu Durosinmi je vyléčený, ale má před sebou dlouhou práci, aby dohnal manko. Trenér Koubek s ním naplno počítá až na jaro.

Zprávy

Český unikát: Slavná Eura ukončily experimenty

EURO 2024 se blíží do finále a Česko u toho už dlouho není. Na turnajích v letech 1996 a 2004 jsme ale psali historii. A to nejen ziskem stříbra a bronzu.

Přímák

Češky proti mistryním světa. Šance na první velký turnaj pořád žije

Poslední dva zápasy v kvalifikační skupině o EURO 2025 odehrají Češky proti Španělsku a Dánsku. Dvě výhry dávají ještě teoretickou šanci na přímý postup. I kdyby to nevyšlo, možnost historického úspěchu stále dává podzimní baráž.

Ženský fotbal

Proč to vlastně děláte? Bolesti amatérského fotbalu očima expertů

Co je nejtěžší na práci pro klub? Jsou to chybějící peníze, nezájem mládeže nebo třeba chybějící trenéři? A co naopak funkcionářům malých klubů dodává chuť a sílu do další práce? Proč se fotbalu na amatérské úrovni věnují? Ptáme se v anketě z fotbalového pralesa.

Amatéři

Pyrotechnika, nevhodné pokřiky i poničené stadiony. Projděte si, kolik ligové kluby zaplatily na pokutách

Disciplinární komise LFA už zveřejnila všechny pokuty za uplynulou sezonu, takže se dá bilancovat. Nejvíc zaplatily za chování fanoušků Sparta a Slavia, premiantem sezony byl naopak Liberec. Překvapivé je pořadí klubů za fanouškovskou top trojkou. Projděte si detailní vyčíslení pokut pro jednotlivé kluby.

Česká liga

Video: Baník představil nový dres. A je to krása

Baník už nebude hrát v dresech od Pumy. Přešel k italskému Macronu. Nový trikot uvedl ve velmi povedeném videu.

Baník Ostrava

Projekt 2026. Kdo může dostat Česko na mistrovství světa?

Reprezentace má za sebou nepovedené EURO, o kterém Ivan Hašek mluvil jako o přípravě na kvalifikaci na mistrovství světa. Aby si Česko na světovém šampionátu zase po 20 letech zahrálo, bude třeba správně využít stávající hvězdy, ale také lépe začlenit mladé dravce. Máme ale vlastně kde brát?

Reprezentace

První Kaniovy posily: Slovan sází na mladíky i hosta ze Sparty. Co na ně říkáte?

Nový majitel, vedení i trenér. A teď už i sedm nových posil. Projděte si a ohodnoťte, jak zatím vypadají příchody libereckého Slovanu v prvním létě pod vlastnictvím Ondřeje Kaniy. Patrná je sázka na budoucnost.

Přestupy

Jude Slavia na Letnou nepatří. Sparta odsoudila hanobící pokřik

Sparta v reakci na události z konce ligové sezony odsoudila antisemitské projevy vlastních fanoušků, nebude na dresy tisknout číslo 88 a zrušila permanentku člověku, který dal Ladislavu Krejčímu podepsat dres s nápisem Jude Slavia.

Sparta

Nová posila pro ligu. Slavia koupila ofenzivního Řeka a shání pro něj hostování v Česku

Novou posilou Slavie je řecký záložník Giannis-Fivos Botos. Třiadvacetiletý univerzál přichází z druholigového nizozemského Helmond Sport, v Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2028, své působení zahájí na hostování.

Přestupy
Popup se zavře za 8s