Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Ladislav Krejčí

Ladislav Krejčí je sparťanský kapitán a reprezentant Česka. Hraje na pozici stopera nebo defenzivního záložníka. Je odchovancem Zbrojovky Brno.

Projekt 2026. Kdo může dostat Česko na mistrovství světa?

Reprezentace má za sebou nepovedené EURO, o kterém Ivan Hašek mluvil jako o přípravě na kvalifikaci na mistrovství světa. Aby si Česko na světovém šampionátu zase po 20 letech zahrálo, bude třeba správně využít stávající hvězdy, ale také lépe začlenit mladé dravce. Máme ale vlastně kde brát?

Reprezentace

Jude Slavia na Letnou nepatří. Sparta odsoudila hanobící pokřik

Sparta v reakci na události z konce ligové sezony odsoudila antisemitské projevy vlastních fanoušků, nebude na dresy tisknout číslo 88 a zrušila permanentku člověku, který dal Ladislavu Krejčímu podepsat dres s nápisem Jude Slavia.

Sparta

Krejčího odchod jako šance pro Spartu? Liverpool jí ukázal, co teď může vyřešit

Je hotovo. Novodobá ikona Sparty jde do Girony. Může to být paradoxně šance na další zlepšení mistrovského týmu?

Sparta

Jak posílí Sparta a Slavia? A kdo je teď v lize nejžádanější zboží?

Co čeká Spartu bez Krejčího a Priskeho? Kde a jaké posily by měla lovit Slavia? Má Plzeň kádr na titul? A dokážou Ostrava s Libercem posílit tak, aby uhrály pohárovou Evropu? To a mnoho dalšího se dozvíte ve dvouapůlhodinové podcastové náloži s analytiky Vojtěchem Mrklasem a Tomášem Daníčkem o přestupech v české lize.

Podcast

Odejde Birmančević ze Sparty? Máme to pořešené, říká Rosický

Sportovní ředitel Sparty se v rozhovoru s deníkem Sport rozvyprávěl o současné situaci na přestupovém poli. Podle něj je zatím klid, čeká se na Euro.

Sparta

Video: Krejčího slzy. Na rozloučenou?

Už jste viděli dojemný odchod Ladislava Krejčího ze hřiště v posledním ligovém zápase proti Plzni? Loučil se s Letnou, jako by ji měl opustit…

Sparta

Krejčí odchází. Může ho Sparta nahradit? A může si dokonce polepšit?

Je hotovo. Novodobá ikona Sparty jde do Girony. Jak by na Letné měli nahradit tak výraznou osobnost a zároveň tak klíčového fotbalistu? Kdo v současné Spartě má vlastnosti a za sebou i podobně poutavý příběh, aby Krejčího v kapitánské roli nahradil? Hledáme odpovědi…

Sparta
Aktualizováno

Video: Krejčí ošklivě ohnul Chytilovu ruku. Ptáme se: neměl dostat červenou?

Derby na Letné skončilo bez branek. I tak je o čem mluvit. Třeba o situaci z 30. minuty, kdy kapitán Sparty Ladislav Krejčí držel ruku Mojmíra Chytila tak dlouho, až to nevypadalo hezky.

Derby
Aktualizováno

Glosář Luďka Mádla: Repre jako „S“? Věřme, že příště

Ivan Hašek odstartoval dvěma výhrami se spoustou nedostatků. Tým nutně potřebuje návrat Vladimíra Coufala. A pomohlo by, kdyby sám sebe našel Ladislav Krejčí.

Glosář

Známe nominace na fotbalistu roku. Ptáme se: Koho byste zvolili vy?

Vladimír Coufal, Václav Černý, Tomáš Holeš, Ladislav Krejčí nebo Tomáš Souček? Kdo z nich si zaslouží ocenění za rok 2023? Kdo má váš hlas?

Anketa
Popup se zavře za 8s