kupte si v předprodeji knihu Fotbalové pohádky Zdeňka Folprechta 2

Ladislav Krejčí

Ladislav Krejčí je sparťanský kapitán a reprezentant Česka. Hraje na pozici stopera nebo defenzivního záložníka. Je odchovancem Zbrojovky Brno.

Češi s Ukrajinou v polské Vratislavy remizovali 1:1. Na gól Lukáše Červa z prvního poločasu odpověděl Artem Dovbyk na začátku druhé půle proměněnou penaltou. Tu rozhodčí nařídil za ruku Ladislava Krejčího. Pískli byste ji, nebo ne?

Reprezentace

Argentinský brankář španělské Girony Paulo Gazzaniga předvedl v zápase La Ligy s Athletic Bilbao neuvěřitelný kousek. Během devadesáti minut totiž chytil hned tři pokutové kopy soupeře. Prohlédněte si všechny penalty.

La Liga

Po souboji bývalých spojenců ze Sparty se raduje Brian Priske. Jeho Feyenoord v Gironě vyhrál 3:2 po vlastním gólu Ladislava Krejčího. Podívejte se na něj.

Liga mistrů

Český reprezentační stoper Ladislav Krejčí zažil v dresu Girony křest ohněm. První mistrovský zápas v základní sestavě španělského klubu a také první zápas v Lize mistrů vůbec totiž hrál proti PSG. Prohlédněte si parádní defenzivní zákrok, kterým se v ostře sledovaném zápase blýsknul.

Liga mistrů
Aktualizováno

Friisova Sparta. Jak moc bude jiná?

Sparta platí daně za úspěchy. A začátek téhle sezony může být rozhodující v tom, jak moc to bude bolet. Musí se zákonitě proměnit a už se to děje. Navíc v době, kdy má celý klub po složité letní přípravě práce jako na kostele. Na co všechno si musí obhájce titulu dávat pozor?

Sparta

Projekt 2026. Kdo může dostat Česko na mistrovství světa?

Reprezentace má za sebou nepovedené EURO, o kterém Ivan Hašek mluvil jako o přípravě na kvalifikaci na mistrovství světa. Aby si Česko na světovém šampionátu zase po 20 letech zahrálo, bude třeba správně využít stávající hvězdy, ale také lépe začlenit mladé dravce. Máme ale vlastně kde brát?

Jude Slavia na Letnou nepatří. Sparta odsoudila hanobící pokřik

Sparta v reakci na události z konce ligové sezony odsoudila antisemitské projevy vlastních fanoušků, nebude na dresy tisknout číslo 88 a zrušila permanentku člověku, který dal Ladislavu Krejčímu podepsat dres s nápisem Jude Slavia.

Sparta

Krejčího odchod jako šance pro Spartu? Liverpool jí ukázal, co teď může vyřešit

Je hotovo. Novodobá ikona Sparty jde do Girony. Může to být paradoxně šance na další zlepšení mistrovského týmu?

Sparta

Jak posílí Sparta a Slavia? A kdo je teď v lize nejžádanější zboží?

Co čeká Spartu bez Krejčího a Priskeho? Kde a jaké posily by měla lovit Slavia? Má Plzeň kádr na titul? A dokážou Ostrava s Libercem posílit tak, aby uhrály pohárovou Evropu? To a mnoho dalšího se dozvíte ve dvouapůlhodinové podcastové náloži s analytiky Vojtěchem Mrklasem a Tomášem Daníčkem o přestupech v české lize.