Video

Videa z fotbalu. Góly, historické momenty, sestřihy toho nejlepšího, co hvězdy uměly. Ale i karamboly a zlomyslnosti. Protože video někdy řekne víc než tisíc písmenek.

První liga má novou identitu, nové barvy, nové jméno a také novou znělku. Na sítích zatím sklidila spíš kritiku. Jak to vidíte vy?

Zábava

Anglie je ve finále. Ptáme se: Pomohl jí VAR, měla kopat penaltu?

Angličané jsou podruhé v řadě ve finále mistrovství Evropy. Proti Nizozemsku odehráli asi nejlepší zápas na Euru 2024, víc se ale řeší, jestli měli kopat penaltu, kterou se v prvním poločase vrátili do hry.

Euro 2024

Baník už nebude hrát v dresech od Pumy. Přešel k italskému Macronu. Nový trikot uvedl ve velmi povedeném videu.

Baník Ostrava

Přišel španělský kapitán Álvaro Marata o finále Eura? Fanoušci Španělska jsou v šoku. Útočníka při oslavách po zápase omylem zranil pořadatel, který se nešikovně snažil zpacifikovat fanouška na hrací ploše.

Euro 2024

Takzvaná "no look" penalta ve čtvrtfinále mistrovství Evropy je frajeřina. Anglický útočník Ivan Toney se toho však nebojí. Podívejte se na jeho neobvyklý kousek.

Euro 2024

Měli Němci kopat penaltu? Před rukou byl možná ofsajd

Německo domácí EURO nevyhraje. Prohrálo 1:2 po prodloužení se Španělskem. Hodně řešit se bude, jestli Němci neměli v prodloužení kopat penaltu za ruku Marca Cucurelly.

Euro 2024

Taky už jste tenhle míč viděli v síti a těšili se na prodloužení?

Euro 2024
Aktualizováno

Angličané byli minutu od vypadnutí se Slováky. Pak ale Jude Bellingham ukázal svou genialitu a Albion dál žije, i když znovu nepřesvědčil.

Euro 2024

Antonín Barák šel po dvou žlutých kartách oprávněně ven ze hry už ve 20. minutě. Neměl rozhodčí István Kovács ke konci prvního poločasu ale vyloučit i Kenana Yildize?

Euro 2024

Přímo na hřišti rozhodčí faul viděl mimo vápna, po zásahu VARu ale Rumuni kopali penaltu a srovnali z ní na konečných 1:1. Remíza vyhovovala oběma týmům. Ale co ta penalta? Taky byste ji nařídili?