Video

Videa z fotbalu. Góly, historické momenty, sestřihy toho nejlepšího, co hvězdy uměly. Ale i karamboly a zlomyslnosti. Protože video někdy řekne víc než tisíc písmenek.

Video: Vítězný gól Němců rozzlobil Maďary. Ptáme se: měl rozhodčí pískat faul?

Německo – Maďarsko 2:0. První gól dali Němci po situaci, proti které Maďaři protestovali u rozhodčího Makkelieho. Ten si však stál za svým a nerozporoval ho ani VAR, který vše zkoumal. Prohlédněte si Musialův gól a dejte vědět, jak vidíte spornou situaci.

Euro 2024

Video: Ronaldo se vysmál Čechům. Takhle slavil vítězný gól

Český beton proti Portugalcům držel dlouho a je možné, že se v hlavě Cristiana Ronalda během té doby nahromadila frustrace. Po vítězném gólu ze závěrečného nastavení ji vypustil na smutnící české hráče.

Cesta na Euro

Video: Stanciova dělovka. Rumunský kapitán překvapil Ukrajince

Rumunský kapitán Nicolae Stanciu dal jeden z nejhezčích gólů dosavadního průběhu Eura a pomohl svému týmu k výhře nad Ukrajinou.

Cesta na Euro

Video: Oranžová pařba. Tihle fanoušci vám zlepší den

Německo na Euru zažilo první oranžovou vlnu, když fanoušci Nizozemska rozskákali Hamburk.

Zábava

Video: Největší simulant všech dob. Tohle je moc i na fotbalistu

Tohle byl let, za který by se nemusel stydět ani legendární Adam Małysz…

Zábava

Video: Vítej zpátky, kapitáne! Liberec sklízí chválu za představení Kováče

Jestli v Liberci budou hrát fotbal jako dělají marketing, tak by to nemuselo být vůbec špatné. Video představující nástup Radoslava Kováče jako nového trenéra se povedlo.

Liberec

Video: Krejčího slzy. Na rozloučenou?

Už jste viděli dojemný odchod Ladislava Krejčího ze hřiště v posledním ligovém zápase proti Plzni? Loučil se s Letnou, jako by ji měl opustit…

Sparta

Video: VAR posvětil krále střelců. Ptáme se: byl Jurečka v ofsajdu?

Václav Jurečka dal v posledním kole dva góly Mladé Boleslavi a obhájil tak korunu pro krále ligových střelců. Obě branky přezkoumával delší dobu VAR a nezrušil je. Jak byste rozhodli vy?

Česká liga
Aktualizováno

Video: Tohle nejde nedat. Nebo? Po tomhle kiksu útočníka utěšoval soupeř

Když vás po neproměněné tutovce utěšuje soupeřův brankář, víte, že jste to hodně zazdili. Nedávno to zažil mladý švédský útočník Gustav Lindgren.

Zábava

Video: Slzným plynem do fanoušků! Policie to v Boleslavi brala hlava nehlava

Sparta slavila titul. Z oslavy s fanoušky na hrací ploše ale nic nebylo. Policie proti některým z fans letenských tvrdě zakročila. Slzný plyn stříkala i na tribuně.

Policie
Popup se zavře za 8s