Zažijte Fotbal jinak! Vstupenky na akci FC v prodeji zde

I na poháry bude plno. Pražská S už prodala tisíce balíčků na Evropskou ligu

12. září 2023
Sdílejte:
Letnou i Eden čekají na podzim fantastické evropské zápasy. O balíčky za nižší jednotky tisíc korun je velký zájem, hlásí oba největší české kluby.
Sparťanské choreo při zápase s Dinamem Záhřeb, který letenské dostal do Evropské ligy.Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Už příští týden startují skupiny evropských pohárů i s trojnásobnou českou účastí. Sparta, Slavia i Plzeň už prodávají balíčky na všechny tři domácí zápasy, které je na podzim čekají. A pražská S po nich hlásí velký hlad.

„Každou chvíli padne hranice prodaných 10 tisíc balíčků a to ještě zbývá 48 hodin (do čtvrtka do 11) si ho koupit. Prodej aktuálně již probíhá ve volném prodeji pro držitele Sparta ID,“ uvedl dnes dopoledne na sociální síti X (dřív Twitter) Kamil Veselý, ředitel marketingové komunikace ve Spartě.

„Ve čtvrtek ve 12 pak začne prodej jednorázových vstupenek na Limassol pro permanentkáře, kteří nevyužili možnost si koupit balíček (je jich cca 2,5 tisíce). Podrobné informace přineseme během středy,“ doplnil.

Spartu čekají v Evropské lize domácí zápasy už příští čtvrtek s kyperským Arisem Limassol, 26. října přijedou skotští Rangers a 30. listopadu španělský Betis.

Slavia včera ukončila první kolo předprodeje balíčků na Evropskou ligu, ve kterém si permanentkáři mohli koupit lístky na svá místa. A slávistický šéf Jaroslav Tvrdík hlásil také na sociální síti X úspěšnou misi. „8500 balíčků předčilo absolutní většinu našich očekávání. Ve středu ve 14.00 jde do prodeje posledních 2500 balíčků pro permanentkáře, Odbor přátel a Fanclub. Bude vyprodáno. A bude to pecka. Těšte se,“ napsal Tvrdík.

Slavia se v rámci skupiny Evropské ligy doma postupně utká 5. října s Sheriffem Tiraspol, 9. listopadu s AS Řím a 14. prosince se Servette Ženeva.

Fotbal jinak!

Zveme vás na další setkání s Football Clubem a jeho komunitou, mezi kterou se řadí osobnosti z fotbalového, kulturního i byznysového prostředí. Dopřejte si jiný pohled na fotbal!

Tam chci!

Velký zájem o zápasy pražský S jsou vidět v poslední době i v české lize, která po sedmi kolech sezony 2023/24 hlásí průměrnou návštěvnost 6941 diváků. Na průměru kolem sedmi tisíc byla česká liga jen jednou, a to v sezoně 1996/97, kdy dělal 7155 diváků. Tenkrát celou ligu k rekordu dotáhlo především Brno, kam tehdy chodilo téměř 22 tisíc lidí průměrně. A výrazně pomohla i Opava s návštěvami přes 12 tisíc lidí.

Sparta permanentkářům balíček na Evropskou ligu prodává za zvýhodněných 1840 až 2480 korun, základní cena je pak od 2300 do 3100 korun. Na Aris vyjdou jednotlivé lístky na 600 až 800 korun, na Betis na 800 až 1100 korun a na Rangers na 900 až 1200 korun. Slavia prodávala balíčky pro permanentkáře za 1690 až 2680 korun. Ceny pro další fázi předprodeje teprve bude specifikovat.

Viktorii Plzeň čeká podzim v Konferenčí lize. Začíná doma hned příští čtvrtek od devíti večer proti kosovským FC Ballkani, 9. listopadu dorazí Dinamo Záhřeb a 14. prosince kazašská Astana. Permanentkáři už balíčky na všechny tři zápasy mohou nakupovat za 900 až 1660 korun, dnes ve 13 hodin pak začíná i volný prodej, ve kterém jsou základní ceny od 1080 do 1990 korun.

Od pátečních 13 hodin pak začne i prodej vstupenek na jednotlivé zápas. Na Ballkani vyjdou na 280 až 510 korun, na Dinamo na 480 až 890 korun a na Astanu na 320 až 590 korun.

Související články

Bude se hrát, nebo jen běhat? Zápas podzimu očima expertů

Oba vedou ligu se stejným počtem bodů, oba kluby vstoupily vítězně do Evropské ligy. V neděli na sebe narazí poprvé v této sezoně. Má tohle derby favorita? A s čím do něj Brian Priske a Jindřich Trpišovský půjdou? Ptáme se fotbalových znalců.

Derby

Cesta za snem startuje. Češky hrají o vyšší ligu i Euro

Muži odehráli už tři ročníky, ženám startuje premiérová Liga národů. Češky jsou ve druhé ze tří lig a když se dostanou výš, budou mít lepší vyhlídky na premiérový postup na velký turnaj.

Ženský fotbal

Harry průkopník. Bude jako Jordan?

Kdo by nechtěl kopat jako hvězda. Byznysoví lídři to vědí a tak Harry Kane nezměnil jen klub.

Přímák
Popup se zavře za 8s