Stadiony

Votroci povstaňte! Hradec mění tvář a prodává permanentky na nový stadion

Stadionem to nekončí, chceme mezi velké kluby, vzkazuje hradecký klub a ukázal nové logo.

Zprávy

Video: Jak roste stadion v Hradci? Sedačky přibývají a bude se zasívat

Projděte si stavbu za téměř 800 milionů korun, která se blíží k dokončení. Hradecký klub ukázal nové video i fotky.

Stadiony

Rekordní Eden i Letná. Na pražská S v české lize nikdy nechodilo víc lidí

Sezona, ve které až do konce o titul bojovala pražská S, svědčila statistice návštěvnosti. Na Slavii i Spartu za 30 let české ligy nechodilo nikdy víc lidí. A i celková návštěvnost byla nadprůměrná, přestože dva týmy hrály doma v Mladé Boleslavi a Pardubice půlku sezony v Ďolíčku.

Stadiony

Jak se cítí fanoušci na výjezdech? Reportér shrnul rok na cestách

„Viděl jsem i mnoho rodin s malými dětmi i těmi v kočárku, zažil naprosto bezpečné prostředí,“ shrnuje sezonu na výjezdech do hostujících sektorů reportér Radiožurnálu Sport Jaroslav Plašil. Projděte si jeho „závěrečné hlášení“.

Fanoušci

Video: Jak roste stadion v Hradci? Záběry z dronu ukazují první sedačky

Prolétněte se stavbou za téměř 800 milionů korun, která se blíží k dokončení.

Zábava

Konec Letné není konec světa. Sparta na novém stadionu vyroste

Sparta musí z Letné, jestli chce fanouškům na domácích zápasech nabídnout lepší služby. A na stěhování už se připravuje, jak čerstvě uvedl jeden z jejích manažerů. Filip Horký, dlouholetý permanentkář a vášnivý fanoušek ACS, vysvětluje, proč je tento pro mnohé sparťany nepředstavitelný krok podle něj šancí na lepší budoucnost.

Komentář

Dynamo se hájí: Pochybil jedinec, my ne. Agresi prý odstartovali fanoušci

Dynamo České Budějovice po víc jak týdnu od incidentu se zbitým jabloneckým fanouškem zveřejnilo závěry z interního vyšetřování celé situace, kterou bude ve čtvrtek řešit ligová disciplinární komise.

Česká liga

Na fotbal zadarmo. Spustil Düsseldorf revoluci, nebo prodává duši?

Ať bude aktuálně druholigová Fortuna Düsseldorf hrát jakoukoli soutěž, fanoušci by na její domácí zápasy měli mít vstup zdarma. Počítá s tím ambiciózní plán, který německý klub minulý týden představil. Je to první krok fotbalové revoluce? PR akce? Nebo spíš z nouze ctnost?

Peníze

Zpoždění v Hradci. Stadion na začátek ligy nebude, hlásí vedení města

Správce stavby upozorňuje, že nový stadion bude hotový o několik týdnů později, než jaký je plán. Doporučil hradeckému klubu, aby se připravil na možnost, že začátek příští sezony odehraje „venku“.

Stadiony

Pohled fanouška: Naše démonizace musí přestat, tvoříme základ fotbalové kultury

Reklama na fotbal. Elektrizující atmosféra. Zápas plný zvratů. Kvalitní výkon rozhodčího. 305. derby pražských S mělo prakticky vše, co chceme v české lize vidět. Počáteční nadšení ale zchladily vyjádření některých internetových mravokárců.

Názor
Popup se zavře za 8s