Koupit předplatné webu

Evropské poháry

Liga mistrů, Evropská liga a Evropská konferenční liga. Superligy se snad nikdy nedočkáme. Evropské poháry patří k nejprestižnějším fotbalovým soutěžím světa, především to platí i Lize mistrů, která je všeobecně branná za výkvět klubového fotbalu. Evropské poháry v současné podobě pořádá UEFA a pro české kluby jde o velké lákadlo - získají v nich peníze za odměny, zviditelní hráče, které následně mohou prodat a hrají zápasy před zaplněnými stadiony.

Jedna z největších pokut v Evropě. Slavia platí za pyro i lidi na schodech

Tribuna Sever dělá v Edenu skvělou atmosféru, ale stojí Slavii i hodně peněz na pokutách. Sešívaní dostali za zápas s Římem svou dosud největší v Evropě.

Zprávy

V Edenu startuje Liga mistryň. Slávistky jdou na rekordmanky a sní o postupu

Olympique Lyon, St. Pölten a Brann. To jsou soupeřky Slavie v hlavní fázi Ligy mistryň. Slávistky ji hrají podruhé v řadě a tentokrát byly nalosované do skupiny B k francouzským, rakouským a norským mistryním. Začíná se dnes večer v Edenu.

Liga mistryň

Video: Koho tohle napadlo? Kloppa rozčílili oslavující fanoušci

Liverpool prohrál ve čtvrtek v Toulouse a německý trenér z toho nebyl šťastný, zvlášť když se o zápase se zástupci médií musel bavit v místnosti kousek od slavících domácích fanoušků.

Zábava

Počítáme koeficient: Další body a Česko bezpečně drží třinácté místo

Slavia a Plzeň naplno bodovaly a Česko je tak aktuálně v žebříčku UEFA usazeno pevně na třináctém místě. Pět míst v pohárech v sezoně 2025/26 tak vypadá jako jistota.

Koeficienty

Počítáme koeficient: Další body a Česko je už třinácté

Plzeň a Sparta bodovaly a konkurenti před námi naopak ztráceli. Česko je tak aktuálně v žebříčku UEFA už na třináctém místě.

Zprávy

Video: Ani jsem nemířil. Takhle Slavia před 27 lety složila Řím

Slavia od devíti večer hraje na Olympijském stadionu v Římě s místním AS o první místo ve skupině G Evropské ligy. Oba soupeři jsou dosud stoprocentní. Souboj Slavie s AS ale kromě aktuálních počtů svádí i ke vzpomínání. Na březen 1996, kdy sešívaní římský celek vyřadili ve čtvrtfinále Poháru UEFA.

Slavia

Z psanců hrdinové. Vysmívané duo zachraňuje sezonu United

Harry Maguire dal vítězný gól, Andre Onana chytil na konci zápasu penaltu a Manchester United se tak drží ve hře o postup ze skupiny Ligy mistrů. A hned v neděli mohou potvrdit, že to nebyl jen záchvěv. Čeká je zásadní zkouška.

Liga mistrů

Liga mistryň v Edenu. Slávistky mají miliony i nejúspěšnější tým historie

Olympique Lyon, St. Pölten a Brann. To jsou soupeřky Slavie v hlavní fázi Ligy mistryň. Slávistky ji hrají podruhé v řadě a tentokrát byly nalosované z druhého koše do skupiny B k francouzským, rakouským a norským mistryním.

Liga mistryň

Sen i deset milionů. Pražská S jdou do boje o skupiny v Lize mistryň

Slavia proti rumunskému mistrovi, Sparta proti Eintrachtu Frankfurt. České zástupce v jediném ženském evropském poháru čekají klíčové bitvy. Postup do skupiny by zvýšil prestiž českého ženského fotbalu a pomohl by uvadajícímu koeficientu i klubovým pokladnám.

Liga mistryň

Počítáme koeficient: Další dvě výhry a Česko je v první patnáctce

Plzeň a Slavia vyhrály a konkurenti z dalších zemí naopak ztráceli. Česko je tak aktuálně v žebříčku UEFA už na patnáctém místě.

Koeficienty
Popup se zavře za 8s