Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Tisícovka pro sparťany. Banka je láká na novou kartu

29. březen 2023
Sdílejte:
ČSOB nabízí nově platební karty pro sparťany. Karta se speciálním potiskem a bonusy vznikla v rámci partnerství pražské Sparty s bankou.
Momentka ze křtu nové sparťanské platební karty.Foto: ČSOB

Sparťanská platební karta je v rudé barvě a sparťanském designu a je k dispozici jak v klasické plastové verzi do peněženky, tak i v aplikacích jako je Apple Pay nebo Google Pay.

Pro nové klienty ČSOB je připraven vstupní bonus 1000 Kč na první nákup v e-shopu Sparty nebo v kamenném fanshopu. Pro prvních 300 sparťanů s novou kartou a účtem v ČSOB se tato odměna navyšuje na symbolických 1893 korun (jako rok založení ACS).

Kdo už účet v ČSOB má a zřídí si nově sparťanskou kartu, ten od banky dostane bonus na první nákup v e-shopu ve výši 300 korun v případě, že nakoupí celkově aspoň za tisícovku.

Sparta pak všem k nové kartě dá bonus 300 korun na nákup lístků na domácí zápasy. A také slevu na nákupy ve sparťanském e-shopu.

Karta byla slavnostně představena v rámci nedělního ženského derby. Získat ji lze online na adrese csob.cz/sparta nebo na pobočkách ČSOB a České pošty. Mohou o ni požádat noví i stávající klienti.

Podobné fanouškovské karty má ČSOB také pro příznivce Baníku, Dukly, Hradce, Liberce, Mladé Boleslavi, Plzně a některých hokejových klubů.

Související články

Video: Tohle nejde nedat. Nebo? Po tomhle kiksu útočníka utěšoval soupeř

Když vás po neproměněné tutovce utěšuje soupeřův brankář, víte, že jste to hodně zazdili. Nedávno to zažil mladý švédský útočník Gustav Lindgren.

Zábava

Rebelství i zásady. FC St. Pauli je originál, třeba dresy si dělá sám

Děláme fotbal jinak než ostatní. To je jedno z hesel hamburského klubu FC St. Pauli. V příští sezoně si to bude moct vyzkoušet znovu v Bundeslize, kam se vrací po třinácti letech. Čím obohatí německou nejvyšší soutěž?

Zelená je tráva

Další stanice Liga mistrů. Jsme nejlepší v Česku, užívá si Priske titul

Zatímco si Brian Priske užívá úspěch, který se naposledy ve Spartě podařil ještě Ivanu Haškovi, Jindřich Trpišovský ví, že zapsal neúspěch.

Česká liga
Popup se zavře za 8s