Koupit předplatné

Serie A na vlastní kůži. V Římě jděte na AS, řekneme vám proč

13. září 2022
Sdílejte:
Kdo jede do Říma, musí na Olympijský stadion na fotbal. Spolupracovník Football Clubu tam stihl během pěti dnů domácí zápasy Lazia i AS. I kvůli snazšímu pořízení vstupenek doporučuje návštěvu Mourinha a spol. A když se po zápase nedostanete do přecpaného autobusu, můžete se dočkat odměny…
Nový římský fotbalový bůh. Tedy jen v té rudé části města.Foto: bestino/Shutterstock

Když se mi naskytla příležitost k návštěvě Říma, moc dlouho jsem neváhal a koupil letenky. Samozřejmě jsem to udělal až poté, co jsem se podíval na rozpis zápasů místního AS, abych stihl kromě památek i fotbal. Těšil jsem se na zápas s Cremonese.

Brzy jsem ale litoval, že jsem se tak pečlivě nepodíval i do svého diáře. Původně vybraný termín totiž vycházel na dlouho dopředu naplánovanou kamarádovu svatbu. Letenky i ubytování jsem tedy přeobjednal na další týden a díky tomu jsem šel v pátek na Lazio s Interem Milán a v úterý na AS Řím s Monzou. Všechno zlé je pro něco dobré.

S předstihem jsem se vrhl i na nákup vstupenek a AS mě mile překvapilo. Na klubovém webu se daly pořídit už zhruba šest týdnů před utkáním. Stačilo se zaregistrovat, vyplnit pár informací a lístek mi přistál v e-mailu. U Lazia to to tak jednoduché nebylo. Portál na nákup lístků vypadal zastarale a nepřehledně, lístky na mnou vybraný zápas ještě ani nebyly k prodeji. Stránku jsem pak v dalších dnech průběžně sledoval a čekal, kdy budou dostupné. K tomu došlo až týden před zápasem, ale lístků bylo kupodivu ještě docela dost, takže jsem mohl vybírat z více sektorů.

Související články

Guardiolova nečekaná prohra odhalila pana nepostradatelného. A co dělali rozhodčí na Tottenhamu?

Šlágr kola poznamenaný kontroverzními výroky sudích. Nečekaná porážka lídra a další prohloubení krize v táboře United. Víkendové dění v Premier League přineslo spoustu zajímavých poznatků, o nichž se rozepisuje nové vydání Albionu.

Albion

Chytil v Teplicích selhal. První liga s Jakubem Podaným

Proč Slavia přestala dávat góly? Měla kopat penaltu? A v čem chyboval Mojmír Chytil? Aktuální ligové otázky řešíme s Jakubem Podaným.

První liga

Video: Chorý zase úřadoval. Měl jít ven, řekla komise

Tomáš Chorý znovu po roce zaútočil hlavou na Asgera Sörensena a i tentokrát vinou chybujících rozhodčích unikl trestu. Ondřej Pechanec ani Jan Machálek u VARu ho ze hřiště neposlali, i když měli.

Zprávy
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.