Zažijte Fotbal jinak! Vstupenky na akci FC v prodeji zde

Střed(a)

Bývalý fotbalista a střední záložník Zdeněk Folprecht na webu Footballclub.cz každou středu glosuje fotbalové dění.

Sparto, bacha na babičku. Střed(a) Zdeňka Folprechta

Evropské poháry se rozjíždí naplno a do Prahy přijíždí kyperský tým. Zdeněk Folprecht v tamní lize odkopal čtyři sezony a přímo proti Arisu několikrát nastoupil, naposledy na začátku roku 2022. Ví tak, kdo se na Letné představí a na koho si má dát Sparta pozor.

Střed(a)

Beci v akci? Zdeněk Folprecht volal do Rumunska a těší se na derby

Kalkulačku, skautské brýle i přímou linku do Rumunska tentokrát žhavil Zdeněk Folprecht, aby vám představil nejnovější posily pražských S, které přišly na poslední chvíli před uzavřením soupisek pro Evropskou ligu.

Střed(a)

Talent mimo hru, kam s desítkami ve Spartě? Střed(a) Zdeňka Folprechta

Bývalý střední záložník Zdeněk Folprecht se tentokrát vyznává ze svého obdivu k fotbalovým desítkám. A ptá se, proč ve Spartě, kde se sešli hned tři talentovaní kreativci, ani jeden pravidelně nehraje.

Střed(a)

Poučení ze Sparty: pozor na standardky. Střed(a) Zdeňka Folprechta

Sparťanské ztráty proti Kodani i Teplicím mají pojítko. Neuhlídané standardní situace. Zdeněk Folprecht vám ve své pravidelné glose na konkrétních příkladech vysvětlí, jak se mají správně bránit a kde sparťani chybovali.

Střed(a)

Vzhůru do Evropy, je sexy. Střed(a) Zdeňka Folprechta

Bývalý střední záložník Zdeněk Folprecht každou středu glosuje fotbalové dění. Tentokrát vás vezme do Evropy, kde má v předkolech stoprocentní bilanci. A vysvětlí vám, proč se v nich nelámou jen sezony pro jednotlivé kluby, ale častokrát i kariéry jednotlivých hráčů.

Střed(a)

Zašlápni ten drn. Střed(a) Zdeňka Folprechta

Bývalý střední záložník Zdeněk Folprecht na webu Footballclub.cz každou středu glosuje fotbalové dění. Tentokrát vám vysvětlí, proč špatný trávník v Edenu není k smíchu, když ohrožuje zdraví hráčů. A přidá i historky z vlastní kariéry - vysvětlí vám, jak se dá s trávníkem kouzlit, když hrajete proti lepšímu soupeři.

Střed(a)

Jak proměnit penaltu. Na 98 %. Střed(a) Zdeňka Folprechta

Bývalý střední záložník Zdeněk Folprecht nově na webu Footballclub.cz každou středu glosuje fotbalové dění. Tentokrát vám poví, kam to čtyři neúspěšní exekutoři penalt z posledního ligového víkendu měli poslat. A přidá vzpomínku na brankáře, který mu jeho recept jednou zboural.

Střed(a)

Kde v lize roste brankářská hvězda? Střed(a) Zdeňka Folprechta

Bývalý střední záložník Zdeněk Folprecht nově na webu Footballclub.cz každou středu glosuje fotbalové dění. Tentokrát vám poví o tom, že mládí patří i do brány a odhalí vám svůj tip na příštího českého brankáře, který to z ligy dotáhne do jedné z top evropských soutěží.

Střed(a)

Tečka Zdeňka Folprechta: Sparta má titul a Ladislav Krejčí už není mladší

Krejčí jako Ronaldo a Priske naopak není Stramaccioni. Sparta po devíti letech ukončila čekání na titul. Projděte si její příběh v glose od Zdeňka Folprechta.

Komentář

Trpišovský okopíroval Priskeho a ovládl derby. Teď musí překvapit Sparta

Derby o titul je tu. V glosáři ho rozebírá bývalý ligový hráč a televizní expert Zdeněk Folprecht.

Komentář
Popup se zavře za 8s