E-shop Football Club: Předplatné webu, knihy a mnohem více!

Fotbal na ledu je blbost. Co umělky? Střed(a) Zdeňka Folprechta

06. prosinec 2023
Sdílejte:
Jak špatně se hraje na terénu, jaký byl v Olomouci, vám na základě vlastních zkušeností vysvětlí ve svém pravidelném sloupku Zdeněk Folprecht. A pokusí se vás také přesvědčit, že nápad na budování umělých povrchů na některých stadionech není mimo.
Vidíte Martina Svědíka?Foto: Profimedia

Už se toho o posledním ligovém kole napovídalo celkem dost. Mělo se hrát? Nemělo se náhodou odložit celé kolo? Je vůbec fotbal v prosinci v naší zemi OK, nebo máme udělat vše pro to, abychom zvládli termínovku poskládat tak, že podzimní část skončí už v listopadu? Spousta otázek, spousta názorů.

Všichni se shodneme ne jednom. V Olomouci se hrát nemělo. V Pardubicích hřiště připravili skvěle, takže tam ano. Tím si odpovídám hned na první otázku. Celé kolo plošně bych neodkládal. Každý zápas se musí řešit individuálně tak, jak se to dělá teď. Potom je samozřejmě jasné, že některé týmy budou mít větší vůli připravit svůj plac k zápasu a některé samozřejmě menší a radši si zápas odloží. Tak jako to bylo i o víkendu.

Související články

Češky proti mistryním světa. Už ví, s kým se poperou o Euro 2025

Češky už znají své soupeřky, které jim stojí v cestě na historicky první velký turnaj.

Ženský fotbal

Video: Proč nehraješ? Kiks roku z turecké ligy

Dát gól dá obyčejně hodně práce. V tomhle případě ho ale Oguz Aydin z Alanyasporu dostal zadarmo. Hostující obránce si myslel, že brankář dá míč jinam…

Zábava

Přestup ze Slavie? Rád bych si zkusil zahraničí, říká Provod

Na druhou stranu vím, že už mám nějaký věk a ve Slavii jsem spokojený, dodává v rozhovoru s Football Clubem slávista Lukáš Provod.

Slavia
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Získejte přístup ke všem článkům. Nyní za akční cenu 99 Kč měsíčně napořád.

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.