Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Fotbal na ledu je blbost. Co umělky? Střed(a) Zdeňka Folprechta

06. prosinec 2023
Sdílejte:
Jak špatně se hraje na terénu, jaký byl v Olomouci, vám na základě vlastních zkušeností vysvětlí ve svém pravidelném sloupku Zdeněk Folprecht. A pokusí se vás také přesvědčit, že nápad na budování umělých povrchů na některých stadionech není mimo.
Vidíte Martina Svědíka?Foto: Profimedia

Už se toho o posledním ligovém kole napovídalo celkem dost. Mělo se hrát? Nemělo se náhodou odložit celé kolo? Je vůbec fotbal v prosinci v naší zemi OK, nebo máme udělat vše pro to, abychom zvládli termínovku poskládat tak, že podzimní část skončí už v listopadu? Spousta otázek, spousta názorů.

Všichni se shodneme ne jednom. V Olomouci se hrát nemělo. V Pardubicích hřiště připravili skvěle, takže tam ano. Tím si odpovídám hned na první otázku. Celé kolo plošně bych neodkládal. Každý zápas se musí řešit individuálně tak, jak se to dělá teď. Potom je samozřejmě jasné, že některé týmy budou mít větší vůli připravit svůj plac k zápasu a některé samozřejmě menší a radši si zápas odloží. Tak jako to bylo i o víkendu.

Související články

Kdy se vrátí plzeňská kometa? Durosinmi bude až na jaře, říká Koubek

Rafiu Durosinmi je vyléčený, ale má před sebou dlouhou práci, aby dohnal manko. Trenér Koubek s ním naplno počítá až na jaro.

Zprávy

Český unikát: Slavná Eura ukončily experimenty

EURO 2024 se blíží do finále a Česko u toho už dlouho není. Na turnajích v letech 1996 a 2004 jsme ale psali historii. A to nejen ziskem stříbra a bronzu.

Přímák

Yamal září. Proč svého nemáme i v Česku?

Lamine Yamal otevírá zajímavou debatu o věku hráčů. Jsou dnešní mladí jiní než dřívější supertalenti? Nastal obecně čas pro fotbalové mládí a jaká jsou rizika pro jejich růst? Proč tak mladí hráči na top úrovni nejsou i u nás? A rodí se nová španělská nadvláda v mezinárodním fotbale?

Euro 2024
Popup se zavře za 8s
Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.

Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.