Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Haló, co se děje? Zdeněk Folprecht radí, jak zlepšit VAR

04. říjen 2023
Sdílejte:
Povedená fanzóna i dlouhé čekání na VAR. Zdeněk Folprecht vyrazil na fotbal do Teplic a radí českému fotbalu, co opsat z Anglie, aby byl o další krůček dál.
A teď si chvíli počkáte.Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Poprvé v letošní sezoně jsem vyrazil osobně na ligový zápas. V sobotu večer jsme s manželkou plánovali, co s nedělí a protože bydlíme jen hodinku od Teplic, výkop v 15:00 je fajn a náš starší syn prožívá období „jsem absolutní blázen do fotbalu“, bylo rozhodnuto.

Na internetu jsem koupil lístky snad během čtyř minut, pohoda. Těšili jsme se na skvělou kulisu, kterou tyhle zápasy na Stínadlech mají a také na předzápasovou fanzónu. Tam jsme vypustili našeho syna a po hodině a čtvrt ho celého uříceného přemluvili, ať už s tím fotbalem pomalu končí, dá si s námi kousek toho super burgeru a valíme na stadion.

Související články

Počítáme koeficient: Česko je desáté! Příští liga se bude hrát o poklad

Česko se posunulo na klíčové desáté místo v tabulce národních koeficientů UEFA a už je jisté, že tam do konce sezony zůstane. Český šampion z příští sezony si tak zahraje Ligu mistrů.

Koeficienty

Nezmarův dluh. Kania sní o tom, že ho v Liberci splatí

V roce 2002 nebyl Jan Nezmar daleko od toho, aby dostal liberecký Slovan do Ligy mistrů ještě jako hráč. Sám si to i později vyčítal. Ondřej Kania teď doufá, že i tohle požene nového generálního ředitele klubu k úspěchům.

Přímák

Případ Brno. Zpožděná změna majitele v otázkách a odpovědích

Zbrojovka chtěla letos zpátky do první ligy, místo toho má z průběžného 10. místa blíž k sestupu do třetí. Fanoušci klubu propadají skepsi a někteří z nich se upínají k výměně majitele, která měla být už hotová, ale není. V jakém je teď transakce mezi Václavem Bartoňkem a Pavlem Svoreněm stavu? Odpovídá náš průvodce.

Druhá liga
Popup se zavře za 8s
Soutěž pro nové předplatitele!

Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.