Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Haló, co se děje? Zdeněk Folprecht radí, jak zlepšit VAR

04. říjen 2023
Sdílejte:
Povedená fanzóna i dlouhé čekání na VAR. Zdeněk Folprecht vyrazil na fotbal do Teplic a radí českému fotbalu, co opsat z Anglie, aby byl o další krůček dál.
A teď si chvíli počkáte.Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Poprvé v letošní sezoně jsem vyrazil osobně na ligový zápas. V sobotu večer jsme s manželkou plánovali, co s nedělí a protože bydlíme jen hodinku od Teplic, výkop v 15:00 je fajn a náš starší syn prožívá období „jsem absolutní blázen do fotbalu“, bylo rozhodnuto.

Na internetu jsem koupil lístky snad během čtyř minut, pohoda. Těšili jsme se na skvělou kulisu, kterou tyhle zápasy na Stínadlech mají a také na předzápasovou fanzónu. Tam jsme vypustili našeho syna a po hodině a čtvrt ho celého uříceného přemluvili, ať už s tím fotbalem pomalu končí, dá si s námi kousek toho super burgeru a valíme na stadion.

Související články

Kam s Havlíkem? Má na velký přestup? První liga s Jakubem Podaným

Čtyřikrát Marek Havlík a k tomu Martin Svědík a Ivan Hašek. Aktuální ligové, a tentokrát i reprezentační otázky, probíráme s Jakubem Podaným.

První liga

Super Spieltag: Bayern narazil, Leverkusen ale umí odpouštět

Hrací den plný sousedských sporů přineslo 14. kolo Bundesligy. Stuttgart se oznámil jako seriózní vyzyvatel, zatímco Bayern i Leverkusen tratily body. Mezitím mnichovští veteráni řeší svoji budoucnost.

Die Liga

Nechci být sprostý, vůbec to nechápu. Liga očima trenérů

Zatímco trenér Dynama nechápal, co jeho hráči při debaklu v Plzni dělali, Brian Priske neměl po jasné výhře nad Jabloncem moc co říct. Jeho Sparta je dál první, Slavia ale také dál vyhrává. Jak osmnácté ligové kolo viděli koučové všech šestnácti klubů? Máme jejich hlasy.

Česká liga
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.