Zajíc na EURO by Football Club! Nejlepší průvodce turnajem. Objednat zde

Když ti rozhodčí zkazí fotbal. Střed(a) Zdeňka Folprechta

25. říjen 2023
Sdílejte:
V pravidelném sloupku tentokrát Zdeněk Folprecht píše o vlastní bolavé zkušenosti z posledního divizního zápasu a o tom, proč teď přemýšlí minimálně o pauze od fotbalu na nějaký čas. A velké chyby rozhodčích našel i v lize, kde by rád viděl pískat bývalé hráče.
I Zdenku Frťalovi zkazili rozhodčí poslední víkend.Foto: Ondřej Bičiště / Mafra / Profimedia

Možná je to zvláštní nadpis, ale myslím, že je na místě i vzhledem k tomu, co jsme viděli na ligových i jiných trávnících o víkendu. Začnu kauzou, do které jsem byl v sobotu sám namočený. Po ukončení kariéry hraji divizi za Kladno a v sobotu dopoledne jsme doma přivítali Štětí. Celý zápas jsme byli lepší a měli vyhrát třeba o tři góly, ale protože je to prostě fotbal, Štětí srdnatě bránilo a my nebyli schopní svoje šance proměnit, už to vypadalo, že zápas skončí 1:1.

Související články

„Už nejsme malá země.“ Slovenské sebevědomí zvedl nečekaný hrdina

Slováci už se nepovažují za outsidery. Velkou zásluhu na tom má italský trenér Francesco Calzona. Máme pro vás pohled na novou éru tamější reprezentace přímo ze Slovenska od reportéra Lukáše Vráblíka.

Cesta na Euro

Koller mě dost urážel, vzpomíná na bundesligové souboje Gabriel

Petr Gabriel se pro deník Sport rozpovídal o své kariéře. Překvapivé vzpomínky přitom odvyprávěl na duely proti Janu Kollerovi.

Bundesliga

Anglie, Francie, nebo třeba Španělsko. Pokud Česko postoupí, půjde na favority

Pokud Česko zvládne středeční zápas s Tureckem a postoupí do osmifinále, dostane vítěze skupin B, C, nebo D. Lehcí soupeři to každopádně nejsou.

Euro 2024
Popup se zavře za 8s
Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.

Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.