Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Čtyři a dost? Myslete i na menší, vyzývá šéfa rozhodčích Zdeněk Folprecht

08. listopad 2023
Sdílejte:
Ve svém pravidelném sloupku vás tentokrát Zdeněk Folprecht vezme na seminář komise rozhodčích, kde zažádá o spravedlivější přístup u hodnocení sporných situací.
To mi musíš vysvětlit. Ilustrační snímek.Foto: Profimedia / Milan Kammermayer

Už jako hráč jsem na začátku každé sezony absolvoval se svým týmem přednášku od tehdejšího šéfa rozhodčích pana Příhody a pravidlového experta pana Kureše. Ideálně to bylo v letní přípravě mezi dvěma tréninky. Celý tým jsme se společně s realizákem sešli v místnosti s projektorem a plátnem a zmínění pánové nám vysvětlovali, co je nového v pravidlech a co letos bude ruka a co naopak nebude. Tedy aspoň teoreticky.

Související články

Úprk přes hřbitov i skvělá akustika. Jak chutná fotbalový Hamburk?

Vydejte se s námi na reportáž do Hamburku. Volksparkstadion, kde bude česká fotbalová reprezentace hrát dva zápasy na Euru, býval domovem Kevina Keegana a viděl i historickou porážku s NDR.

Cesta na Euro

Video: Nejhorší penalta? Útočník ve španělské lize málem nedokopl na bránu

Mohla z toho být vyrovnávací branka v úplném závěru zápasu, místo toho si zkušený chorvatský útočník Ante Budimir uřízl ostudu.

Zábava

Hlava rozhoduje. Salah prozradil, jak ji trénuje a proč pak dává góly

Hvězda Liverpoolu Mohamed Salah jednou dostal otázku, co by poradil sám sobě, kdyby mu bylo znovu dvacet let: „Věnuj se intenzivně mentální přípravě.“ V rozhovoru pro Canal+ Sport tohle téma ještě rozvedl a nechal nahlédnout do své duše a mysli.

Rozhovor
Popup se zavře za 8s
Soutěž pro nové předplatitele!

Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.