Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Názor

Názor: Fotbal v zimě nechceme! A už vůbec ne zbytečné nářky

Jaroslav Tvrdík je naštvaný na vedení LFA. To ale postupovalo v souladu s pravidly, které nestanovil nikdo jiný než právě zástupci klubů. Kritika ze zasněženého víkendu se tak trefuje do vlastních nohou, jak v komentáři vysvětluje Filip Horký.

Komentář

Kdo za Šilhavého? Nemá se vypsat výběrko? Nový trenér reprezentace očima expertů

Kdo by měl nově vést reprezentaci? Má se fotbalová asociace pokoušet získat ze Slavie Jindřicha Trpišovského (protože je to podle názoru mnohých nejlepší český trenér)? Nebo by se vedení českého fotbalu spíš mělo inspirovat na Spartě a hledat nějakého vhodného kandidát v cizině? Ptáme se lidí, kteří fotbalu rozumí.

Anketa

Ideální k reprezentaci je Svědík, říká datový analytik. Za příklad dává Belgii

Petr Fousek s Adolfem Šádkem a dalšími členy fotbalového vedení hledají nového reprezentačního trenéra. Podle Jakuba Dobiáše, šéfa datové společnosti 11 Hacks, český fotbal v současném stavu nemá možnosti, jak přivést kouče ze zahraničí a ideální volbu navíc vidí přímo v Česku.

Reprezentace

Je s ním fotbal spravedlivější, nebo ho kazí? VAR očima expertů

Splnil VAR očekávání, se kterými byl zaváděn? Je teď fotbal spravedlivější a je v něm méně rozhodcovských chyb? Kdybyste mohli hlasovat o pokračování VARu ve fotbale, byli byste pro jeho pokračování, nebo ho chtěli zrušit? Ptáme se lidí, kteří fotbalu rozumí. A v anketě pod textem i vás.

Anketa

Jak Dánové zachránili Spartu. Priske buduje základy i na dobu, až jednou odejde

Fanoušci i vedení Sparty jsou vděční, že mají na lavičce tým kolem Briana Priskeho. A zdaleka za to nemůže jen získaný titul. V osobně laděném komentáři to i na základě přímých zkušeností s dánským koučem rozebírá permanentkář a autor Sparťanských novin Michael Durčák.

Komentář

Čtyři a dost? Myslete i na menší, vyzývá šéfa rozhodčích Zdeněk Folprecht

Ve svém pravidelném sloupku vás tentokrát Zdeněk Folprecht vezme na seminář komise rozhodčích, kde zažádá o spravedlivější přístup u hodnocení sporných situací.

Střed(a)

Ostrý Priske: Novináře a experty neposlouchám, fotbalu nerozumí

Stačila jedna sezona, aby si získal srdce všech fanoušků Sparty. Jejich milovanému klubu totiž pomohl znovu nabýt sebevědomí a drajv. Jak Brian Priske přemýšlí o fotbale, psychologii svých hráčů a proč ho nezajímá, co se o jeho práci říká a píše v médiích?

Brian Priske

Trpišovský ven? Slavia je bez nápadu, fanoušci řeší trenéra

Slavia přestala být mašinou na střílení branek a v lize je po třetině základní části druhá za Spartou. Trenérská židle se neotřásá, ale kritika na předváděnou hru roste.

Slavia

Měl by Šilhavý skončit? A kdo za něj? Reprezentace očima expertů

Měl by reprezentační trenér skončit? A jestli ano, kdo by měl přijít za něj, aby Česko bylo aspoň o fousek lepší? Ptáme se lidí, kteří fotbalu rozumějí.

Anketa

Zlatý hattrick, nebo domácí senzace? Boj o světový trůn očima fotbalistek

Startuje deváté mistrovství světa a nás zajímá, koho fotbalistky a další lidé z ženského fotbalu favorizují na trůn. Tahle anketa vám dá i tipy na hráčky, které na šampionátu v Austrálii a na Novém Zélandu sledovat.

Anketa
Popup se zavře za 8s