Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Jaroslav Šilhavý

Jaroslav Šilhavý je trenér české reprezentace, kterou dovedl do čtvrtfinále Eura 2020. Následně ale s týmem neuspěl v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Tlak byl enormní, někdy jsem to nechápal. Šilhavý splnil úkol a skončil

Česko jede na Euro, ale trenérský tým Jaroslava Šilhavého u toho už nebude. Projděte si, jak kouč svůj konec po pěti letech u reprezentace vysvětlil.

Reprezentace

Nechodíme hráčům zhasínat. Národní tým řeší místo klíčového zápasu diskotéku

Jaroslav Šilhavý i kapitán Tomáš Souček před pondělním utkání s Moldavskem v Olomouci věří, že mužstvo závěrečný krok zvládne a aktuální události přípravu neovlivní. Na předzápasové tiskové konferenci se ale logicky víc řešila návštěva diskotéky tří potrestaných hráčů než samotný fotbal.

Reprezentace

Obrazem: Od Uhrina po Šilhavého. Připomeňte si, s kým jsme zažili medaile i blikanec

Současný reprezentační trenér je druhý v počtu odtrénovaných zápasů na lavičce Česka a čtvrtý, když vezmeme i československou éru. Projděte si galerii reprezentačních trenérů včetně jejich bilance u národního týmu.

Reprezentace

Působivé zákroky a skvělé nohy. Česká hvězda druhé anglické ligy v reprezentaci chybí

Byl na hraně nominace, jak uvedl Jaroslav Šilhavý, ale nakonec mu to zase nevyšlo. Václav Hladký si s Ipswichem užívá skvělý start do sezony a je čerstvě nominovaný na hráče měsíce v Championshipu.

Reprezentace

Svědík k reprezentaci? Jsem nastavený přijmout i takové výzvy, říká

Jaroslav Šilhavý nemá pokračování u reprezentace jisté ani v případě, že tým dovede na Euro. Do popředí spekulací o jeho nástupci se dostal Martin Svědík, který v rozhovoru se Sportem odpovídá diplomaticky, ale zároveň s jasným poselstvím. Je připravený na novou výzvu.

Zprávy

Chorý za Čvančaru. Šilhavý vybral tým pro závěr kvalifikace

Reprezentační trenér představil 23 hráčů, kteří mají v listopadu dotáhnout postup na Euro 2024. Pod textem najdete i video z nominační tiskové konference.

Zprávy
Aktualizováno

Barák zpět v reprezentaci? Záložník volal Šilhavému

Antonín Barák chce zpátky do reprezentace. Po zápalu plic se dostává do formy. Jaroslavu Šilhavému, který ho z reprezentace vyškrtl v červnu, teď volal.

Reprezentace
Aktualizováno

Vidíme jen hlavy v písku. Zástupce amatérského fotbalu účtuje s Fouskem

Fotbal není jen reprezentace a liga. V Česku máme téměř 3500 klubů a je užitečné slyšet i hlasy těch, na které nesměřuje celorepubliková pozornost. Tentokrát se zástupců amatérského fotbalu ptáme, co říkají na rozhodnutí Petra Fouska a spol. nechat ve funkci reprezentačního trenéra Jaroslava Šilhavého.

Anketa

Šilhavý zůstává u reprezentace. Mění se jen jeho smlouva

Reprezentace půjde do závěru kvalifikace o Euro 2024 s Jaroslavem Šilhavým a jeho realizačním týmem. Rozhodl tak Výkonný výbor FAČR.

Zprávy

Končí Šilhavý? Průvodce příštími hodinami, které rozhodnou o reprezentaci

Reprezentace má za sebou sraz, během kterého prohrála 0:3 v Albánii a porazila Faerské ostrovy v Plzni 1:0. Po čtvrtečním debaklu šéf českého fotbalu Petr Fousek svolal výkonný výbor FAČR, který bude řešit pozici reprezentačního kouče. Kdo o něm rozhodne, kdy a kdo by mohl Šilhavého nahradit? Projděte si průvodce v otázkách a odpovědích.

Reprezentace
Aktualizováno
Popup se zavře za 8s