Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Awer Mabil

Australský křídelník a záložník přišel do Sparty na hostování s opcí ze španělského Cádizu z La Ligy. Reprezentant své země zasáhl i do dvou zápasů na MS v Kataru a jde o starého známého sparťanského kouče Briana Priskeho, působili spolu už v dánském Midtjyllandu.

Tečka Zdeňka Folprechta: Sparta má titul a Ladislav Krejčí už není mladší

Krejčí jako Ronaldo a Priske naopak není Stramaccioni. Sparta po devíti letech ukončila čekání na titul. Projděte si její příběh v glose od Zdeňka Folprechta.

Komentář

Devět let jsme nevyhráli titul, obětovali jsme mu vše. Derby očima trenérů

Proč Sparta hrála pasivně? A bude na to sázet i dál? Proč Slavia v zápase, kde měla přes 80% držení míče, padla? A jaký byl výkon rozhodčího? Projděte si hodnocení zápasu, který Spartě zřejmě zajistí první titul od roku 2014, od Briana Priskeho a Jindřicha Trpišovského.

Česká liga

Sparta má slabou lavičku, ukázalo derby. Mabil je problém

Vede ligu a v derby ukázala sílu, když se dvakrát vrátila do ztraceného zápasu. Velký zápas ale také nasvítil jednu letenskou slabinu. Tady je analýza hráčů z lavičky.

Sparta

Může Sparta vyhrát titul? Nejsilnější je Slavia

Letenští si v zimě zahráli s kvalitními soupeři a posílili na svých doposud nejslabších postech. Probereme si sparťanské problémy na podzim, jejich možná řešení směrem k jarní fázi a zda tento posun bude stačit při náročné stíhací jízdě za Plzní a Slavií, které taky výrazně posílily.

Česká liga

Plus, nebo minus? Sparťanské posily pod lupou, ohodnoťte je

Zahraniční posily Sparty poslední přípravný zápas před ligou zvládly. Jaké jsou jejich silné stránky? A čím můžou soupeře v české lize nejvíc trápit?

Sparta

Video: Nejdřív zidanovka, pak nůžky. Na krásný gól Sparty zadělal nováček

Awer Mabil po třech minutách v dresu Sparty založil na výstavní gól. Koukněte se na něj.

Zábava

Je ve Spartě moc cizinců? Zahraniční pohled je třeba, reaguje Priske

Sparta posiluje svou zahraniční kliku, když přivedla čtyři nové hráče. Hned se objevily hlasy, které varují, že moc cizinců ve Spartě nedávno už bylo a nedělalo to dobrotu. Kritiku vnímají i na Letné a Tomáš Rosický ujišťuje, že Sparta je český klub.

Sparta

Čtvrtá posila pro Spartu. Přichází Australan, který s Priskem porazil Slavii

Australský záložník Awer Mabil přichází na hostování ze španělské La Ligy. Pod trenérem Brianem Priskem odehrál dvě sezony v Dánsku.

Zprávy
Popup se zavře za 8s