Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Votroci povstaňte! Hradec mění tvář a prodává permanentky na nový stadion

01. červen 2023
Sdílejte:
Stadionem to nekončí, chceme mezi velké kluby, vzkazuje hradecký klub a ukázal nové logo.
Nové logo i vizuální identita v jedné z praktických aplikací na zasedací místnosti.Foto: FC Hradec Králové

Klub z Hradce Králové se chystá na návrat domů. Po dvou sezonách v boleslavském azylu si konečně zahraje první ligu na novém stadionu. Vedení klubu počítá, že k tomu dojde od třetího kola příští ligové sezony, tedy od prvního srpnového víkendu.

Klub už začal s prodejem permanentních vstupenek, které vyjdou na celou sezonu 2023/24 na 3800 korun (podélné tribuny), 3000 korun (ochozy v zatáčkách stadionu) a 2400 korun (tribuny za bránou). Věrní fanoušci hradeckého klubu, kteří mají permanentku z aktuální sezony z Mladé Boleslavi, mají 1000 korun slevu.

Pro srovnání: Baník Ostrava už také zahájil prodej permanentek na příští sezonu a na vítkovický stadion je lze pořídit za 2100 až 2900 korun. A třeba Sparta na končící mistrovskou sezonu prodávala permanentky novým zájemcům za 2600 až 3900 korun.

„Může se zdát, že jedinou změnou je nový stadion. Tím to ale rozhodně končit nesmí. Budeme moderní, budeme vidět, budeme slyšet. Máme jedinečnou příležitost se pevně zařadit mezi velké fotbalové kluby České republiky. Je jen na nás, jak tuto příležitost využijeme,“ burcuje hradecký klub fanoušky. A dodává: „Votroci, tohle je náš nový začátek. Votroci povstaňte!“

Hradecký klub se zároveň pochlubil novou vizuální identitou i inovovaným logem, ze kterého byl vypuštěný původní text. „Snažili jsme se vytvořit moderní motivy, které budou neodmyslitelně patřit k hradeckému fotbalu a které budou spjaty s naším městem. Doufáme, že se Vám nová identita líbí stejně jako nám, Votroci!“ říká Aleš Havel, marketingový ředitel FC Hradec Králové.

Mimochodem, víte, proč se hradeckým říká Votroci? Nemá to nic společného s otroky, ale s polštinou. Votrok je zhrubělý výraz pro kluka, chlapce, vysvětluje text na hradeckém webu a dodává, proč se zrovna tento výraz uchytil pro hradecké fotbalisty.

Související články

Nejlepší vyhráli. Španělé berou zlato, protože se nebáli riskovat

Na EURO nepřijeli jako hlavní favorité. Už po úvodních zápasech ale bylo jasné, že přijeli pro zlato. Španělé hráli zábavně, odvážně, sebevědomě. A hlavně nejlíp ze všech. Evropský fotbal má po dvanácti letech šampiony, na kterých se snad všichni shodnou.

Euro 2024

Pyrotechnika pod lupou. Bezpečnost a svoboda můžou jít ruku v ruce

Spor o pyrotechniku na stadionech není jen bojem o bezpečnost, ale také o svobodu a soudržnost v moderní společnosti, píše v detailní analýze Vendula Divišová z katedry politologie na Masarykově univerzitě, která se dlouhodobě zaměřuje také na otázku zajišťování bezpečnosti na fotbalových utkáních.

Fanoušci

Glosa od plotny: EURO je mrtvé, ať žije liga!

Že nás můžou Wallem, Vorlický, Birmančević nebo Panoš bavit víc než největší hvězdy Eura? Kateřina Bužková o tom nepochybuje. Liga za pár dnů startuje, pojďme si ji užít!

Komentář
Popup se zavře za 8s