Zažijte Fotbal jinak! Vstupenky na akci FC v prodeji zde

Votroci povstaňte! Hradec mění tvář a prodává permanentky na nový stadion

01. červen 2023
Sdílejte:
Stadionem to nekončí, chceme mezi velké kluby, vzkazuje hradecký klub a ukázal nové logo.
Nové logo i vizuální identita v jedné z praktických aplikací na zasedací místnosti.Foto: FC Hradec Králové

Klub z Hradce Králové se chystá na návrat domů. Po dvou sezonách v boleslavském azylu si konečně zahraje první ligu na novém stadionu. Vedení klubu počítá, že k tomu dojde od třetího kola příští ligové sezony, tedy od prvního srpnového víkendu.

Klub už začal s prodejem permanentních vstupenek, které vyjdou na celou sezonu 2023/24 na 3800 korun (podélné tribuny), 3000 korun (ochozy v zatáčkách stadionu) a 2400 korun (tribuny za bránou). Věrní fanoušci hradeckého klubu, kteří mají permanentku z aktuální sezony z Mladé Boleslavi, mají 1000 korun slevu.

Pro srovnání: Baník Ostrava už také zahájil prodej permanentek na příští sezonu a na vítkovický stadion je lze pořídit za 2100 až 2900 korun. A třeba Sparta na končící mistrovskou sezonu prodávala permanentky novým zájemcům za 2600 až 3900 korun.

„Může se zdát, že jedinou změnou je nový stadion. Tím to ale rozhodně končit nesmí. Budeme moderní, budeme vidět, budeme slyšet. Máme jedinečnou příležitost se pevně zařadit mezi velké fotbalové kluby České republiky. Je jen na nás, jak tuto příležitost využijeme,“ burcuje hradecký klub fanoušky. A dodává: „Votroci, tohle je náš nový začátek. Votroci povstaňte!“

Hradecký klub se zároveň pochlubil novou vizuální identitou i inovovaným logem, ze kterého byl vypuštěný původní text. „Snažili jsme se vytvořit moderní motivy, které budou neodmyslitelně patřit k hradeckému fotbalu a které budou spjaty s naším městem. Doufáme, že se Vám nová identita líbí stejně jako nám, Votroci!“ říká Aleš Havel, marketingový ředitel FC Hradec Králové.

Mimochodem, víte, proč se hradeckým říká Votroci? Nemá to nic společného s otroky, ale s polštinou. Votrok je zhrubělý výraz pro kluka, chlapce, vysvětluje text na hradeckém webu a dodává, proč se zrovna tento výraz uchytil pro hradecké fotbalisty.

Související články

Zažijte fotbal jinak. Další event Football Clubu je tady!

Football Club pořádá další společenskou akci, tentokrát s názvem Fotbal jinak. Co má s fotbalem společného architektura, muzika, investice nebo pohádky? Adam Gebrian, Jan P. Muchow, Martin Hosták a Zdeněk Folprecht vás přesvědčí, že mnohem víc, než byste si možná mysleli. Bude se také promítat film o fotbalové kultuře v různých koutech světa a nebude chybět ani raut.

Zábava

Bude se hrát, nebo jen běhat? Zápas podzimu očima expertů

Oba vedou ligu se stejným počtem bodů, oba kluby vstoupily vítězně do Evropské ligy. V neděli na sebe narazí poprvé v této sezoně. Má tohle derby favorita? A s čím do něj Brian Priske a Jindřich Trpišovský půjdou? Ptáme se fotbalových znalců.

Derby

Cesta za snem startuje. Češky hrají o vyšší ligu i Euro

Muži odehráli už tři ročníky, ženám startuje premiérová Liga národů. Češky jsou ve druhé ze tří lig a když se dostanou výš, budou mít lepší vyhlídky na premiérový postup na velký turnaj.

Ženský fotbal
Popup se zavře za 8s