Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Permanentky

Nedostatkové permanentky. Kdo chce novou do Edenu nebo na Letnou, bude klidně čekat roky

Z generace na generaci se v Anglii nebo Německu předávají permanentní vstupenky. Kdo chce novou, musí si počkat. Do stejné situace se teď dostávají i fanoušci Slavie a Sparty. Proti sobě jde zvyšující se divácký zájem a omezená kapacita stadionů.

Permanentky

Sparta výrazně zdraží permanentky. Do prodeje jich ale dá víc

Sparta od příští sezony zvýší ceny permanentních vstupenek o téměř polovinu. Náklady rostou a zájem je enormní, píše fanouškům.

Permanentky
Aktualizováno

Sparta chystá velkou změnu u permanentek. Současná cena nedává smysl, říká šéf marketingu

Sparta dokázala zaplnit Letnou i loni na podzim, kdy se tým pod Brianem Priskem teprve rozjížděl. Teď hlásí rekordní šňůru vyprodaného stadionu. Jak se to promítá do rozpočtu klubu? A vyplácí se mu prodej permanentek za současnou cenu? V rozhovoru odpovídá Kamil Veselý, marketingový ředitel Sparty.

Rozhovor

Kolik stojí lístky do hradecké chlouby? Srovnání s ligovou konkurencí

Když už je jasné, že se v Hradci od soboty bude hrát na novém stadionu, pojďme si projít ceny vstupného a porovnat je s dalšími ligovými arénami.

Vstupenky

Fotbal zdražuje. Projděte si ceny permanentek na příští sezonu

Pražská Slavia dnes jako poslední z velkých českých prvoligových klubů oznámila ceny permanentních vstupenek na sezonu 2023/24. A i ona, stejně jako většina dalších, zdražila.

Zprávy

Předražené permanentky v Pardubicích? Vyšší cena dává smysl, ale…

Pardubický klub oznámil ceny permanentních vstupenek na svém novém stadionu na příští sezonu a na české poměry poměrně vysoká cena vyvolala ve fanouškovské komunitě kontroverze. Jak to vidí pardubický fanoušek a aktivní glosátor tamního dění Karel Málek?

Komentář

Votroci povstaňte! Hradec mění tvář a prodává permanentky na nový stadion

Stadionem to nekončí, chceme mezi velké kluby, vzkazuje hradecký klub a ukázal nové logo.

Zprávy

Kolik dáte za ligu? Přehled jarních permanentek i boleslavská bída

Poslední lednový víkend se dočkáme ligového restartu i v Česku. Jestli ještě nemáte lístky, ukážeme vám, za kolik se dají pořídit vstupenky na začátek ligového jara i permanentky na jeho celý průběh. Ukážeme bohužel i příklad klubu, který lístky nabízí tak, že to vypadá, že o diváky nemá zájem.

Fanoušci

Kolik stojí permanentky? A kde k ní dostanete klobásu? Velké srovnání

S permanentkou máte ligový fotbal nejlevnější. Podívali jsme se, kolik za ně jednotlivé kluby v české lize chtějí a co s nimi nabízejí. Skutečný skvost dostanete v Teplicích! I ve fotbale je vidět inflace, většina klubů zdražovala.

Fanoušci
Popup se zavře za 8s