Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Trpišovský dostane ve Slavii smlouvu na další dva roky, potvrdil Tvrdík

10. březen 2023
Sdílejte:
Slavia trenérskému týmu uplatní opci, která je ve smlouvě z roku 2020.
Foto: SK Slavia Praha

Od konce prosince 2017 je Jindřich Trpišovský trenérem pražské Slavie. A pokud vše půjde podle plánu Jaroslava Tvrdíka, předsedy představenstva pražského klubu, pak Trpišovský a jeho trenérský tým ve Slavii budou minimálně do konce sezony 2024/25.

Tvrdík na Twitteru uvedl, že Slavia uplatní opci na prodloužení smluv současného trenérského týmu. Trpišovský a spol. uzavřeli s vedením klubu v létě 2020 kontrakt na tři roky (tedy do léta 2023) s následnou oboustrannou dvouletou opcí. Tu tedy Slavia uplatní.

„Chceme bojovat o titul, pohár a UEFA soutěže,“ uvedl k tomu Tvrdík.

Prodloužení opce se čekalo. „Jindřich Trpišovský je v současnosti bezkonkurenčně nejlepším trenérem v Česku. Byť jde o smlouvu tři plus dva, já ji beru jako pětiletou. Jindra je nejen kouč, ale i úspěšný manažer a jeden ze symbolů klubu,“ říkal Tvrdík v srpnu 2020.

„Dlouhodobá smlouva je v Česku neobvyklá, ale inspirujeme se velkými kluby jako třeba Liverpoolem s Jürgenem Kloppem,“ dodal tehdy.

Slavia pod vedením Trpišovského získala tři české tituly a také třikrát vyhrála český pohár. Jednou si zahrála základní skupinu Ligy mistrů, byla ve čtvrtfinále Evropské ligy i Evropské konferenční ligy.


Související články

Nejlepší vyhráli. Španělé berou zlato, protože se nebáli riskovat

Na EURO nepřijeli jako hlavní favorité. Už po úvodních zápasech ale bylo jasné, že přijeli pro zlato. Španělé hráli zábavně, odvážně, sebevědomě. A hlavně nejlíp ze všech. Evropský fotbal má po dvanácti letech šampiony, na kterých se snad všichni shodnou.

Euro 2024

Pyrotechnika pod lupou. Bezpečnost a svoboda můžou jít ruku v ruce

Spor o pyrotechniku na stadionech není jen bojem o bezpečnost, ale také o svobodu a soudržnost v moderní společnosti, píše v detailní analýze Vendula Divišová z katedry politologie na Masarykově univerzitě, která se dlouhodobě zaměřuje také na otázku zajišťování bezpečnosti na fotbalových utkáních.

Fanoušci

Glosa od plotny: EURO je mrtvé, ať žije liga!

Že nás můžou Wallem, Vorlický, Birmančević nebo Panoš bavit víc než největší hvězdy Eura? Kateřina Bužková o tom nepochybuje. Liga za pár dnů startuje, pojďme si ji užít!

Komentář
Popup se zavře za 8s