Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Trenéři

Lodivodi, ale i ti, kteří potápějící se loď opouštějí jako první, i když většinou nechtějí. Někteří jsou neviditelní, jíní jsou hvězdami svých týmů. Nejlepší trenéři v rozhovorech, profilech nebo taktických rozborech.

Trenéry máte? Bez rodičů to nejde a potřebujeme víc peněz, zní z klubů

Šli byste po práci vést trénink a obětovali část víkendu výpravě za zápasy? Lidí, co řeknou ano, je málo. Fotbal přitom takové srdcaře u mládeže potřebuje. Jak je kluby shánějí a co dělá FAČR, aby bylo líp? Zjišťovali jsme napříč republikou.

Trenéři

Takhle jsem Spartu už dlouho neviděl. Víkendová liga očima trenérů

Sparta se bála o výhru nad Libercem, Slavia odčinila Zlín a trenér Plzně si pochvaloval, jak to v Ďolíčku dobře vymyslel. Jak dvacáté první ligové kolo viděli koučové všech šestnácti klubů? Máme jejich hlasy.

Česká liga

Cítil jsem předsudek vůči cizincům, řekl Priske o trénování v Česku

Brian Priske se ve velkém rozhovoru pro deník Sport kromě jiného rozmluvil o tom, proč je podle něj důležité mít ve Spartě základ kabiny český.

Brian Priske

Jako bychom vyfárali z dolu. Víkendová liga očima trenérů

Těžké nohy měli o víkendu hráči Olomouce, těžkou hlavu trenér Ostravy Pavel Hapal. Sparta jednoznačně vyhrála v Karviné, Slavia naroti tomu zachránila tři body až v poslední minutě. Jak dvacáté ligové kolo viděli koučové všech šestnácti klubů? Máme jejich hlasy.

Česká liga

Priske ven? Dán se nesložil, ani když mu na Letné teklo do bot

Startuje liga, do které jde z pozice mírného favorita Sparta. Obhajuje titul a má na prvním místě mírný náskok. Její trenér je teď nezpochybnitelným sparťanským hrdinou. Nebylo tomu tak ale vždycky a bylo to vidět i na Letné…

Přímák

Trpišovský jinak: Spory s pejskaři, dojímá ho bezbrannost zvířat

Jindřich Trpišovský odpovídal na dotazy slávistickým fanouškům a dostal se i daleko za hranice hřiště. Co má rád? Jaký je jeho oblíbený film? Jaké jsou jeho oblíbené zahraniční kluby? A co si vysnil pro příští čas ve Slavii?

Zábava

Nechci sochu. Klopp neuměl být manažerem, pak se stal nesmrtelným

Na konci sezony odejdu, šokoval Jürgen Klopp v pátek fotbalový svět. Po téměř devíti letech se jeho příběh v Liverpoolu uzavře. Co ho k překvapivému rozhodnutí vedlo? A proč bude už navždy klubovou legendou? To v komentáři rozebírá Jan Pikous.

Komentář

Finský sparťan Sparv: Bájné specifikum české kabiny? To tady nevidím

Z kapitána Finska je kouč mladých sparťanů, který myslí na Bundesligu. Tim Sparv vypráví, čím ho český fotbal šokoval, s kým z hráčů si vyměňuje knihy a jak se klub za Briana Priskeho otevřel. Mluví také o svých obavách o světový fotbal pod vlivem zemí jako Saúdská Arábie a Katar. Ve prospěch tamních dělníků se hodně angažoval a jel je i osobně navštívit.

Rozhovor

Klopp šokoval svět. Po sezoně skončí v Liverpoolu, došla mu energie

Jürgen Klopp oznámil, že po sezoně skončí ve funkci manažera Liverpoolu. Odejde jako legenda a svůj odkaz může ještě definitivně pozlatit. Fanouškům Reds kromě jiného vzkázal, že nikdy nebude působit v jiném anglickém klubu.

Jürgen Klopp
Aktualizováno

„Ví někdo, kdo to je?“ Vengloš otevřel dveře do Anglie

Slavná trenérská jména z celého světa změnila za poslední dekády anglický fotbal. Cestu zahraničním reformátorům razil v Aston Ville Jozef Vengloš, který zemřel před třemi roky.

Historie
Popup se zavře za 8s