Trenéři

Lodivodi, ale i ti, kteří potápějící se loď opouštějí jako první, i když většinou nechtějí. Někteří jsou neviditelní, jíní jsou hvězdami svých týmů. Nejlepší trenéři v rozhovorech, profilech nebo taktických rozborech.

Hotovo, Priske odchází. Změnil Spartu i ligu a ze zranitelných slušňáků udělal mistry

Brian Priske opouští Spartu a jde trénovat Feyenoord Rotterdam. Na Letné se z něj stala novodobá legenda, i když na začátku nebyl daleko od vyhazovu. Novým trenérem Sparty je Lars Friis.

Sparta
Aktualizováno

Výjimečný kouč a osa z Interu. Obhájí Italové titul?

Poslední EURO ovládli. Nic takového se ale tentokrát nečeká. Obhájce trofeje navíc čeká mimořádně těžká skupina, kde narazí na Španělsko, Albánii a Chorvatsko. Přesto by bylo chybou azzurri podceňovat. Tenhle tým totiž evropské šampionáty umí.

Cesta na Euro

Německo má první trenérku u profi týmu. Ten ji bere, i když bude platit pokuty

FC Ingolstadt z třetí německé ligy bude i v nadcházející sezoně spoléhat na Sabrinu Wittmannovou. Ta se tak zapíše do historie jako první stálá trenérka v německém profesionálním mužském fotbale.

Zprávy

Video: Vítej zpátky, kapitáne! Liberec sklízí chválu za představení Kováče

Jestli v Liberci budou hrát fotbal jako dělají marketing, tak by to nemuselo být vůbec špatné. Video představující nástup Radoslava Kováče jako nového trenéra se povedlo.

Liberec

Priskeho konec ve Spartě? V Dánsku píšou, že má blízko k Feyenoordu

Brian Priske a Feyenoord Rotterdam? Podle zprávy z Dánska je trenérův přestup ze Sparty blízko. On sám ale mluvil po zápase s Plzní jinak.

Zprávy

Další stanice Liga mistrů. Jsme nejlepší v Česku, užívá si Priske titul

Zatímco si Brian Priske užívá úspěch, který se naposledy ve Spartě podařil ještě Ivanu Haškovi, Jindřich Trpišovský ví, že zapsal neúspěch.

Česká liga

Video: Trenér Juventusu Allegri dostal po výbuchu vzteku padáka

Se svým klubem sice vyhrál italský pohár, zápas ho ale stál místo. Vedení Juventusu Turín došla trpělivost s bouřlivákem Massimo Allegrim, který se na konci finále Coppa Italia choval jako smyslů zbavený. Měla by si vzít Dukla příklad?

Juventus

Je to pro nás druhý nejlepší možný výsledek. Víkendová liga očima trenérů

Derby skončilo bez branek, Pavel Šulc dal hattrick a je nejlepším střelcem ligy, Mladá Boleslav vyloupila Ostravu a posunula se před Baník na čtvrtou příčku, finále skupiny o Evropu si zahrají Hradec a Teplice a ve hře o sestup padaly opět zásadní góly v úplném závěru zápasů. Druhé nadstavbové kolo bylo bohaté na události, takhle zápasy zhodnotili trenéři.

Česká liga

Kozel končí, Kania vysvětluje: Chtěl jsem to udělat na Svědíka, ale trenér nechtěl

Luboš Kozel oznámil konec na lavičce Slovanu Liberec a jeho majitel Ondřej Kania teď potvrdil, že o tom bylo jasno hned na začátku dubna. Vysvětlil, proč to nepřiznali dřív.

Liberec

Koubek změnil vlastní plzeňský osud a má novou smlouvu

Měl být provizorním koučem na jednu sezonu. Tu ale v Plzni proměnil v jeden velký úspěch a bude pokračovat i dál. Miroslav Koubek prodloužil s Viktorií Plzeň smlouvu o další rok, tedy do konce příští sezony.

Viktoria Plzeň
Popup se zavře za 8s