Jindřich Trpišovský

Tři roky bez titulu. Slavia není v krizi, ale má hlad po úspěchu?

„Je potřeba znovu najít chuť se opravdu vážně poprat o pozici nejlepšího klubu v zemi. O pozici, kterou Slavia v tomto roce definitivně ztratila,“ píše v analyzujícím komentáři Ondřej Kreml z fanouškovského webu Slavistickenoviny.cz.

Komentář

Další stanice Liga mistrů. Jsme nejlepší v Česku, užívá si Priske titul

Zatímco si Brian Priske užívá úspěch, který se naposledy ve Spartě podařil ještě Ivanu Haškovi, Jindřich Trpišovský ví, že zapsal neúspěch.

Česká liga

Je to pro nás druhý nejlepší možný výsledek. Víkendová liga očima trenérů

Derby skončilo bez branek, Pavel Šulc dal hattrick a je nejlepším střelcem ligy, Mladá Boleslav vyloupila Ostravu a posunula se před Baník na čtvrtou příčku, finále skupiny o Evropu si zahrají Hradec a Teplice a ve hře o sestup padaly opět zásadní góly v úplném závěru zápasů. Druhé nadstavbové kolo bylo bohaté na události, takhle zápasy zhodnotili trenéři.

Česká liga

Zazáří tentokrát Birmančević v derby? Pomáhá mu změna ve hře Sparty

Nejproduktivnější hráč ligy táhne pražskou Spartu za obhajobou titulu. Letenští se po předešlé sérii špatných výsledků opět zlepšují, což je nejlépe vidět na jejich útoku. Proč je zase nejnebezpečnější v lize a bude to stačit na Slavii?

Taktika

Se Spartou se teď hraje těžko. Víkendová liga očima trenérů

Obě pražská S vstoupila do nadstavby jasnými výhrami. A ve skupině o záchranu padalo víc gólů, než se čekalo. Rozhodovalo se přitom až v úplném závěru. Luboš Kozel po prohře v Teplicích oznámil, že po sezoně v Liberci končí. Jak první kolo ligového finále viděli koučové všech šestnácti klubů? Máme jejich hlasy.

Česká liga

Proč Slavii uniká titul? A je Kuchta platnější než Chytil a Chorý? Skupina o titul očima analytiků

Analytici Tomáš Daníček a Vojtěch Mrklas rozebírají blížící se rozhodující boje v čele Fortuna ligy. Co by mohlo Spartu připravit o titul? Kde to teď Slavii nejvíc drhne? Urve čtvrté místo Baník, nebo mu ho na poslední chvíli vyfoukne Boleslav? A může si Evropu zahrát Liberec, nebo Hradec?

Podcast

Čekali jsme víc, vzkázal zklamaný Tvrdík. Odvolávat ale nikoho nebude

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík okomentoval aktuální tápání sešívaných v lize. Naděje na titul se ještě nevzdává, i když vytáhl i jednu „omluvenku“.

Zprávy

Meleme z posledního, brali jsme to jako přátelák. Víkendová liga očima trenérů

Sparta má jistotu, že vyhraje základní část a poslední derby sezony odehraje znovu na Letné. Slavia totiž doma nedokázala porazit Olomouc. A Miroslav Koubek dal nahlédnout do svých myšlenek. Jak 29. ligové kolo viděli koučové všech šestnácti klubů? Máme jejich hlasy.

Česká liga

Glosář Luďka Mádla: Slavia si musí pojmenovat chyby, Trpišovskému chybí oponentura

Slavii hrozí třetí sezona bez titulu. Spartě může závidět její spolehlivé střelce, navíc v Edenu ubývá těch, co vztyčí prapor, když je zle.

Glosář

Takhle titul nebude. Tvrdík se snaží probrat Trpišovského tým

Slavia se sama dostává pod tlak, když opakovaně na hřišti ukazuje letargickou tvář. Jaroslav Tvrdík po prohře v Plzni vyslal jasný signál, že takhle to nepůjde.

Komentář
Popup se zavře za 8s