Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Na Plzeň vyprodáno. Pozor na podvodníky, varuje Slavia a láká na trénink

09. březen 2023
Sdílejte:
Dobré zprávy před ligovou supersobotou: o oba šlágry je velký divácký zájem. Slavia má na Plzeň už plný dům a láká ještě na charitativní otevřený trénink.
Momentka ze zápasu mezi Slavií a Plzní, který v nadstavbě v květnu 2022 skončil 1:1.Foto: Pavel Mazáč/CNC/Profimedia

V sobotu čeká Fortuna ligu svátek. Od tří hraje s Baníkem ve Vítkovicích Sparta od šesti pak v Edenu Slavia s Plzní.

O oba šlágry je velký divácký zájem, Baník hlásí, že otevřel k prodeji další sektory, Slavia má v online předprodeji do konce už vyprodáno a fanoušky varuje před podvodníky.

„Na utkání s Plzní se uvolňují pouze jednotky vstupenek, a to když si permanentkáři odhlásí své místo. Slavia aktivně vyhledává překupníky, aby je vyřadila z přístupu k lístkům. Nedejte jim šanci ani vy a využijte Ticketportal či pokladny v Edenu,“ uvádí vršovický klub na Twitteru.

A Slavia před velkým zápasem prvního s druhým láká i na předzápasový trénink v Edenu, který se uskuteční den před utkáním v pátek od 16 hodin.

„Přijďte naše hráče povzbudit a zároveň přispět na dobrou věc, veškerý výtěžek ze vstupného putuje na konto sdružení Donor,“ uvádí Slavia.

S Donorem Slavia dlouhodobě spolupracuje, jde o sdružení, které pomáhá dětem z motolské dětské transplantační jednotky. Každý si může při nákupu vstupenky zvolit výši vstupného, které chce zaplatit, a to 50, 100, 200, 500 nebo 1000 korun.

Vstupenku na otevřený trénink je možné koupit online anebo v pátek před tréninkem a po jeho začátku od 14 do 16:30 na pokladnách u vstupu číslo 4. Vstupenky nebudou na konkrétní místo.

„Pro sledování tréninku budou fanouškům vyčleněny sektory 105 - 110 na Tribuně Sever, vstup na stadion bude možný od 15:30 přes turnikety vstupu č. 1. Fanouškům budou k dispozici stánky s občerstvením,“ píše Slavia.


Související články

Spartu na Strahově chceme, říká starosta. Nový stadion vidí jako příležitost pro restart celé lokality

„Pan starosta Čižinský si oddechne, že se mu povede vytlačit Spartu z Prahy 7 na Prahu 6. A my zase budeme rádi,“ říká v rozhovoru starosta Prahy 6 Jakub Stárek (ODS). Podle něj je navíc reálné, že nový stadion Sparty pro 35 tisíc lidí bude stát dřív než za doposud diskutovaných 11 let.

Rozhovor

Glosář Luďka Mádla: Blázni na stadionu a Baník v Evropě

Válce s fanoušky předejde dialog s nimi, Baník se sice dočkal Evropy, ale evropsky se zatím příliš nechová a Zlínu se nevyplatilo zaměnit poslední varování za úspěch.

Glosář

Video: VAR posvětil krále střelců. Ptáme se: byl Jurečka v ofsajdu?

Václav Jurečka dal v posledním kole dva góly Mladé Boleslavi a obhájil tak korunu pro krále ligových střelců. Obě branky přezkoumával delší dobu VAR a nezrušil je. Jak byste rozhodli vy?

Česká liga
Aktualizováno
Popup se zavře za 8s