Koupit předplatné webu

Na Plzeň vyprodáno. Pozor na podvodníky, varuje Slavia a láká na trénink

09. březen 2023
Sdílejte:
Dobré zprávy před ligovou supersobotou: o oba šlágry je velký divácký zájem. Slavia má na Plzeň už plný dům a láká ještě na charitativní otevřený trénink.
Momentka ze zápasu mezi Slavií a Plzní, který v nadstavbě v květnu 2022 skončil 1:1.Foto: Pavel Mazáč/CNC/Profimedia

V sobotu čeká Fortuna ligu svátek. Od tří hraje s Baníkem ve Vítkovicích Sparta od šesti pak v Edenu Slavia s Plzní.

O oba šlágry je velký divácký zájem, Baník hlásí, že otevřel k prodeji další sektory, Slavia má v online předprodeji do konce už vyprodáno a fanoušky varuje před podvodníky.

„Na utkání s Plzní se uvolňují pouze jednotky vstupenek, a to když si permanentkáři odhlásí své místo. Slavia aktivně vyhledává překupníky, aby je vyřadila z přístupu k lístkům. Nedejte jim šanci ani vy a využijte Ticketportal či pokladny v Edenu,“ uvádí vršovický klub na Twitteru.

A Slavia před velkým zápasem prvního s druhým láká i na předzápasový trénink v Edenu, který se uskuteční den před utkáním v pátek od 16 hodin.

„Přijďte naše hráče povzbudit a zároveň přispět na dobrou věc, veškerý výtěžek ze vstupného putuje na konto sdružení Donor,“ uvádí Slavia.

S Donorem Slavia dlouhodobě spolupracuje, jde o sdružení, které pomáhá dětem z motolské dětské transplantační jednotky. Každý si může při nákupu vstupenky zvolit výši vstupného, které chce zaplatit, a to 50, 100, 200, 500 nebo 1000 korun.

Vstupenku na otevřený trénink je možné koupit online anebo v pátek před tréninkem a po jeho začátku od 14 do 16:30 na pokladnách u vstupu číslo 4. Vstupenky nebudou na konkrétní místo.

„Pro sledování tréninku budou fanouškům vyčleněny sektory 105 - 110 na Tribuně Sever, vstup na stadion bude možný od 15:30 přes turnikety vstupu č. 1. Fanouškům budou k dispozici stánky s občerstvením,“ píše Slavia.


Související články

Jak se zrodila Bundesliga a proč v ní chyběl Bayern

Před šedesáti roky, v létě 1963, se začala hrát Bundesliga, jeden ze symbolů evropského fotbalu. Proč až tak pozdě? I to se dozvíte v prvním díle našeho seriálu věnovaného nejvyšší německé soutěži.

Dva týmy, jedna vlajka. Derby, které změnilo dějiny

Hráč se samozřejmě pere za barvy svého klubu. Ale najde se okamžik, kdy si i rivalové řeknou, že rivalita jde stranou, že je tu něco většího, za co budou kopat společně.

Historie

Proč neplatil gól Jablonce? Projděte si, co říkají pravidla o překážení brankáři

Před brankářem, který má míč v ruce, můžete stát, ale nesmíte mu aktivně bránit v pohybu. Situace z nedělní ligy nám dává prostor poznat jedno z méně známých fotbalových pravidel…

Pravidla
Popup se zavře za 8s