Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Reklama zadarmo. Rekordní posila Chelsea ve Škodovce

15. srpen 2023
Sdílejte:
Nejlepší reklama je zadarmo, zvlášť když obletí celý svět. V hlavní roli uvítacího videa Moisése Caiceda u Blues jsou jeho matka a také Škoda Octavia.
Moisés Caicedo a modrá oktávka.Foto: Chelsea FC

Jednadvacetiletý Caicedo přestoupil do Chelsea z Brightonu za 115 milionů liber, tedy za víc jak 3,2 miliardy korun.

Ekvádorec tak nahradil svého nového spoluhráče z Chelsea Enza Fernándeze na pozici nejdražšího hráče v historii britského fotbalu.

O Caiceda měl zájem také Liverpool, jehož nabídku ve výši 111 milionů liber Brighton minulý týden přijal.

Defenzivní záložník však přestup na Anfield odmítl, protože se chtěl připojit k Chelsea.

Fotka z roku 2020, na níž je oděn do modrého dresu Chelsea a sedí vedle své matky v kufru auta, se už dřív rozšířila na sociálních sítích.

Chelsea se teď touto scénou inspirovala a natočila uvítací video přesně v tomto duchu. A Caicedo v něm vedle své matky sedí v kufru Škody Octavie. V Mladé Boleslavi z toho musí mít radost.

Brighton si Caiceda pořídil před dvěma lety za pouhých 5 milionů eur (120 milionů korun) z ekvádorského Independiente. Nyní slaví rekordní přestup.

V minulém ročníku Ekvádorec nastoupil ke 37 utkáním (1 gól a 1 asistence) a výrazně pomohl k šestému místu v Premier League.

Originál a aktuální kopie.

Související články

Piquého tah králem. Španělský mistr světa vymýšlí fotbal pro mladé

Zájem o fotbal u mladých výrazně upadá. O pozornost se dnes uchází mnohonásobně víc aktivit, než tomu bylo kdy dřív. Jak jich tedy k fotbalu přivést víc, aby se u něj nenudili a dostali, na co jsou zvyklí ve zrychlené době? Podobnou otázku si nejspíš položil i Gerard Piqué. A vypadá to, že na ni alespoň částečně našel odpověď.

Přímák

Zeď jsem si v tréninku dával na sedm metrů. Fotbalový génius Panenka odkryl trumfy

Legenda s knírkem slaví v sobotu 2. prosince 75 let. Dopředu gratulujeme a při té příležitosti znovu zveřejňujeme velký bilanční rozhovor, který vyšel na začátku roku 2018 v tištěném Football Clubu. Je třeba i o tom, jak chtěl mladý Antonín Panenka do Sparty a klub ho nepustil nebo jak mistrovský trenér Tomáš Pospíchal v kabině ukazoval, že je šéf.

Legendy

Vysoké pokuty pro Spartu i Baník. Za zpoždění zápasu i zraněného hasiče

Duel Baníku se Spartou (0:1) z půlky dohru má teď dohru v podobě vysokých pokut pro oba kluby za chování některých fanoušků. Letenští vyfasovali od Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace pokutu 300 tisíc korun, Baník zaplatí za porušení povinnosti pořadatele 150 tisíc korun, navíc má na jeden zápas podmínečně uzavřenou část stadionu.

Zprávy
Popup se zavře za 8s
zavřít reklamu