Zajíc na EURO by Football Club! Nejlepší průvodce turnajem. Objednat zde

Video: Létající brankář. Postupový zákrok z anglického poháru

19. září 2023
Sdílejte:
Nejdřív sice vyrazil míč před sebe, což brankáři dělat nesmí, ale pak to fantasticky zachránil. Tohle je kandidát na zákrok roku…
Roco Rees ve vzduchu. Momentka z druhého předkola FA Cupu.Foto: Worthing FC

Je to pták? Letadlo? Superman? Ne, je to 21letý brankář Roco Rees, který chytá za Worthing FC z šestého patra anglických soutěží.

Následující parádu předvedl v sobotu ve druhém kvalifikačním kole aktuální sezony FA Cupu a pomohl tak svému týmu k výhře 1:0 na hřišti Eastbourne Borough.

Worthing čekají ještě další dvě kvalifikační kola, pokud se chce dostat do hlavní soutěže FA Cupu. A kdyby si chtěl zahrát proti týmům z Premier League, musel by v nejstarší soutěži světa vydržet ještě další dvě kola. Týmy z nejvyššího patra anglického fotbalu totiž v FA Cupu hrají až od třetího kola.

To by ještě Rees musel předvést hodně podobných zákroků na hraně zázraku…

Související články

„Už nejsme malá země.“ Slovenské sebevědomí zvedl nečekaný hrdina

Slováci už se nepovažují za outsidery. Velkou zásluhu na tom má italský trenér Francesco Calzona. Máme pro vás pohled na novou éru tamější reprezentace přímo ze Slovenska od reportéra Lukáše Vráblíka.

Cesta na Euro

Koller mě dost urážel, vzpomíná na bundesligové souboje Gabriel

Petr Gabriel se pro deník Sport rozpovídal o své kariéře. Překvapivé vzpomínky přitom odvyprávěl na duely proti Janu Kollerovi.

Bundesliga

Anglie, Francie, nebo třeba Španělsko. Pokud Česko postoupí, půjde na favority

Pokud Česko zvládne středeční zápas s Tureckem a postoupí do osmifinále, dostane vítěze skupin B, C, nebo D. Lehcí soupeři to každopádně nejsou.

Euro 2024
Popup se zavře za 8s
zavřít reklamu