Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

V Liverpoolu na City. „Jste vrazi!“ křičeli na nás fanoušci z Manchesteru

02. listopad 2022
Sdílejte:
Skvělá atmosféra, oslava velkého vítězství i chorály o vraždě. Jak vypadal zápas Liverpoolu s Manchesterem City přímo na stadionu?
Fanoušci Liverpoolu před zápasem se City vítají autobus se svými miláčky.Foto: Profimedia

Na Anfieldu jsem byl už podesáté. Táta začal fandit Reds v roce 1977 při finále Pohár mistrů evropských zemí a nikdy nepřestal. A protože příjmení a klubová příslušnost se dědí, tak u mě nebylo o čem. První návštěva Anfieldu při výhře 4:0 nad Evertonem v sezoně 2013/14 nás úplně očarovala a od té doby jezdíme pravidelně.

Když jsme v létě přes český fanklub získali lístky na zápas proti Manchesteru City za oficiální cenu, byli jsme nadšení. Lepší týmy v Anglii posledních pět let nejsou a mače proti City jsou vždycky skvělá podívaná.

Forma obou týmů je ale na začátku sezony dost odlišná, a tak jsme před odletem úplně pozitivně naladění nebyli. Zatím jsem vždycky věřil, že zápas na který jedeme, Liverpool vyhraje. Tentokrát to bylo naopak.

V Liverpoolu jsme strávili několik dní, a jelikož město už dobře známe, tak jsme se den před naším zápasem vydali ještě na výlet do Prestonu na utkání Champisoship proti Stoke City.

Související články

Další stanice Liga mistrů. Jsme nejlepší v Česku, užívá si Priske titul

Zatímco si Brian Priske užívá úspěch, který se naposledy ve Spartě podařil ještě Ivanu Haškovi, Jindřich Trpišovský ví, že zapsal neúspěch.

Česká liga

Glosář Luďka Mádla: Další stanice Liga mistrů. Priske Spartu pořád zlepšuje

Obhajobě titulu položila Sparta lepší základy v prvních poločasech, jejím fanouškům pokazil oslavy tvrdý zákrok policie a Zlín už se možná v lize kalibrované čáry nedočká.

Glosář

Bundesligová tečka: Legendární Leverkusen, nováček do Evropy a záchrana na poslední chvíli

Bayer Leverkusen je definitivně neporaženým mistrem, Stuttgart s Hoffenheimem sestřelily Bayern na třetí místo, Heidenheim míří do Evropy a v Berlíně se bude Bundesliga hrát i příští sezonu. To nejdůležitější z posledního bundesligového kola přináší další díl seriálu Die Liga.

Die Liga
Popup se zavře za 8s
Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.

Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.