Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Liverpool

Jeden z nejslavnějších anglických i světových klubů. Liverpool FC byl založen v roce 1892. Nejvyšší anglickou ligu vyhrál devatenáckrát. Ligu mistrů nebo dříve Pohár mistrů Reds ovládli šestkrát. Od října 2015 je hlavním trenérem Jürgen Klopp, který už s Liverpoolem vyhrál Ligu mistrů a v sezoně 2019/20 po 30 letech i Premier League.

Lekce od Guardioly. S reportérem v zákulisí největší ligy světa

Tři dny v roli reportéra stanice Canal+ Sport na stadionech v Anglii. Sbalit vinšusy na mikrofon, stoprocentně nabitou powerbanku a cestovní adaptér do anglické zásuvky. K tomu termoprádlo, iPad se všemi akreditacemi a pokyny od produkce Premier League. Hurá na letiště. Hurá do světa fotbalových hvězd, novinářských eg a nadšených fanoušků.

Reportáž

Alonso za Kloppa? Je to past a teď navíc čeká zkouška ohněm

Fanoušci Liverpoolu se už sbírají Xabimu Alonsovi na letenku. V Leverkusenu zatím ale na poplach nebijí. Nejdřív je potřeba úspěšně dohrát sezonu. A zápas s Bayernem je za dveřmi! Nejen o tom je aktuální díl ze série Die Liga.

Die Liga

Video: Břevno! Tyč! Tyč! Břevno! Prokleté zakončení Darwina Núñeze

Smůla, nebo neschopnost? Uruguayský útočník FC Liverpool Darwin Núñez je často kritizován za neproměňování šancí. V zápase Premier League proti Chelsea dovedl tuto disciplínu k dokonalosti. Brankovou konstrukci totiž trefil hned čtyřikrát.

Zábava

Nechci sochu. Klopp neuměl být manažerem, pak se stal nesmrtelným

Na konci sezony odejdu, šokoval Jürgen Klopp v pátek fotbalový svět. Po téměř devíti letech se jeho příběh v Liverpoolu uzavře. Co ho k překvapivému rozhodnutí vedlo? A proč bude už navždy klubovou legendou? To v komentáři rozebírá Jan Pikous.

Komentář

Klopp šokoval svět. Po sezoně skončí v Liverpoolu, došla mu energie

Jürgen Klopp oznámil, že po sezoně skončí ve funkci manažera Liverpoolu. Odejde jako legenda a svůj odkaz může ještě definitivně pozlatit. Fanouškům Reds kromě jiného vzkázal, že nikdy nebude působit v jiném anglickém klubu.

Jürgen Klopp
Aktualizováno

Kdo vyhraje Premier League? Jak to vidí Poborský, Häring a další experti

Premier League je krátce za polovinou. V anketě expertů Canal+ Sport si můžete přečíst jejich predikce na vítěze ligy, složení top 6 i na tři sestupující kluby a porovnat je s vašimi tipy.

Anketa

Když se velcí spletou. Tyhle lednové přestupy jsou odstrašující

Leden bývá z pohledu přestupů složitý. Zhruba v polovině sezony se třeba často začínají kupit zranění a týmy tak potřebují vzniklé požáry co nejdřív uhasit. Funkcionáři i třeba kvůli nedostatku času volí unáhlená řešení a následně vznikají takzvané panické nákupy. Pojďme se podívat na pět nejpodivnějších lednových přestupů.

Přímák

Video: Tam to půjde. Spoluhráč poslal Dúbravku při penaltě špatně

Anthony Gordon z Newcastlu United chtěl pomoci svému brankáři a ukázal mu, do kterého rohu Mo Salah umístí svou penaltu. Bohužel ukázal špatným směrem.

Zábava

Video: Dojemné vánoční poselství Liverpoolu a Atlética

Fotbal je mnohem víc než jen kopání do míče na hřišti. Ve vánočních poselstvích pro své fanoušky to ukázaly dva přední evropské kluby – FC Liverpool a Atlético Madrid.

Video

Jestli nejste ve formě, tak nechoďte. Klopp burcuje diváky před vánočním šlágrem

Jürgenu Kloppovi se nelíbila atmosféra na stadionu při výhře nad West Hamem. A tak fanouškům Liverpoolu poslal před sobotním zápasem s Arsenalem jasný vzkaz.

Zprávy
Popup se zavře za 8s