Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Rakousko

Video: Zákrok turnaje? Turecký brankář v úplném závěru zachránil postup

Taky už jste tenhle míč viděli v síti a těšili se na prodloužení?

Euro 2024
Aktualizováno

RB Rakousko. Profesorův heavy metal mu dává křídla

Ani Chorvatsko, ani Dánsko, ani Ukrajina. Nejvýraznějším černým koněm Eura se po základních skupinách stalo Rakousko, které senzačně ovládlo francouzskou skupinu D. Tým uznávaného stratéga Ralfa Rangnicka svým fotbalem baví a díky hratelnému losu může snít o medaili. Kde se vzala jeho letošní jízda?

Euro 2024

Divoké tipy na Euru: Švýcarský zázrak, propadák Francouzů a kanonýr náhradník

Redakce Football Clubu věští, že na Euru ještě dojde k řadě překvapení. Vybíráme některá z nich a vysvětlujeme, proč jim tak věříme. Vy nám tyhle tipy můžete ohodnotit.

Sázkařský koutek

Rozšířené EURO budiž pochváleno. Outsideři jsou zábavnější než Anglie

Mistrovství Evropy má za sebou první fázi. A ta přinesla i první senzace. Ze skupin se do vyřazovací fáze dostaly také týmy, se kterými téměř nikdo nepočítal a které na turnaji jsou jen díky jeho rozšíření.

Euro 2024

Kanonýr Harry, mág Rangnick, nabuzení Slováci a další divoké tipy na EURO

Fotbalový svátek se blíží. EURO v Německu startuje už za pár dnů. Máme pro vás několik překvapivých tipů, co by se mohlo na turnaji udát.

Sázkařský koutek

My máme nadstavbu na pět. A jak to hrajete vy?

Vzali jsme top dvacet zemí podle koeficientu a prošli, kde se hraje nadstavba. Včetně Česka jde o devět zemí. Ukážeme vám, jak ji tam řeší. Dozvíte se i to, kde ligu rozšiřovali, nebo naopak zúžili. A jedno zjištění na úvod: většina zemí na podobné fotbalové úrovni jako Česko má ligu s menším počtem klubů.

Nadstavba

Jak porazit obra? Severský fotbalový zázrak ukázal recept

Hned první ostrý zápas Faerských ostrovů ze začátku 90. let vstoupil do dějin tohoto malého souostroví. A jde o velmi inspirativní příběh.

Cesta na Euro

Plzeň má nové majitele. Mají zkušenosti z velkého fotbalu a rakouské talenty

Do Viktorie Plzeň vstupuje nová rakousko-švýcarská podnikatelská skupina. Ve vedení klubu zůstává i Adolf Šádek. Jeho noví kolegové mají zkušenosti s působením v Rapidu Vídeň či FC Basilej.

Zprávy

Na data moc nejsem, říká česká brankářská naděje z áčka Salzburgu

Jak vnímá data ve fotbale Adam Stejskal, 21letý brankář jednoho z nejprogresivnějších klubů na světě? Nejsem fanoušek očekávaných gólů, říká odchovanec Brna, který prošel i akademií Salzburgu, ve druhém díle série o datové analýze. Aktuálně si užívá první sezonu jako stálý člen áčka RB Salzburg.

Rozhovor

Video: Malí hráči, obrovská podpora. Ultras fandí přípravce

Životní zážitek připravil kotel salcburské Austrie hráčům přípravky.

Zábava
Popup se zavře za 8s