Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Ondřej Kania

Tvrdík počítá: Top trojka řádí v Evropě, peníze dostanou i zbylé ligové kluby

Jaroslav Tvrdík se sešel s Ondřejem Kaniou, pochválil ho a pak vystavil „evropský“ účet i těm českým klubům, které letos nehrály evropské poháry.

Zprávy

Tvrdík narazil na Kaniu. Budoucí majitel Liberce bránil Kozla

Jaroslav Tvrdík se veřejně podivil nad zprávami ohledně dvou hráčů, které teď Slavia zkouší zobchodovat. Ondřej Kania se postavil za trenéra Slovanu. Tvrdík pálil i do Mikloška.

Přestupy
Aktualizováno

Zásadní jsou peníze z pohárů. Kania vysvětluje, proč se rozhodl pro Liberec

Jedenatřicetiletý Ondřej Kania dal mezi svátky podle svých slov jediný mediální výstup do doby, než potvrdí opci a získá většinu ve Slovanu Liberec. V podcastu Kudy běží zajíc vysvětlil, proč investuje do fotbalu a dal jedinečný náhled do světa ligových klubů, když uvedl, proč by do mnohých vstoupil jen blázen. Projděte si souhrn jeho myšlenek.

Česká liga

Od Karla ke Kaniovi. Slovan Liberec mění majitele

Zvěsti z minulého týdne se definitivně potvrdily. Slovan Liberec po téměř třiceti letech mění většinového vlastníka.

Zprávy

Ještě o mně nepište, říká zájemce o Slovan. Chtěl ho Babiš, dává srdíčka sparťanskému kapitánovi

Ve třech kapitolách si představíme Ondřeje Kaniu, který jedná s Ludvíkem Karlem o převzetí Slovanu Liberec. Do byznysu třicetiletého podnikatele investuje skupina J&T, Jakub Dobiáš zvěstuje fotbalovou revoluci a Kania je muž, který se dokáže ozvat. Jestli se tenhle obchod povede, může to být konec fotbalové nudy pod Ještědem.

Peníze

Další kluby na prodej? S novým majitelem se má do Liberce vrátit Nezmar

Po Slavii, kterou by si měl brzy od čínské firmy CITIC pořídit miliardář Pavel Tykač, se teď řeší i prodeje dalších ligových klubů.

Zprávy
Aktualizováno
Popup se zavře za 8s