Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Jakub Jankto

Jakub Jankto je český reprezentant, který v současné době hraje za Spartu, kde hostuje ze španělského Getafe. 13. února 2022 učinil odvážný krok, když zveřejnil video s coming outem, ve kterém říká, že je homosexuál a už se nechce skrývat.

Jankto končí ve sparťanském áčku, má osobní problémy

Jakub Jankto byl po dopravním incidentu vyřazen ze sparťanského áčka.

Zprávy
Aktualizováno

Sparta má slabou lavičku, ukázalo derby. Mabil je problém

Vede ligu a v derby ukázala sílu, když se dvakrát vrátila do ztraceného zápasu. Velký zápas ale také nasvítil jednu letenskou slabinu. Tady je analýza hráčů z lavičky.

Sparta

Rozjetá Sparta a rozbitá Plzeň. Zelený s Haraslínem mají chemii, říká Podaný

Sparta vyhrála třetí zápas v řadě a na první místo už ztrácí jen pět bodů. Kde se bere skvělá souhra na její levé straně? Co je s Plzní? A měly Teplice proti Slavii kopat penaltu? Aktuální ligové otázky po 20. kole zodpovídáme s Jakubem Podaným.

První liga

Glosa: Pásky pro Vízka

Ligoví kapitáni, nasaďte duhové pásky One Love!

Komentář

Jankto je hrdina. Může pomoci celé společnosti

Chceme tolerantnější společnost? Pojďme začít vrcholovým fotbalem, můžeme dosáhnout velkých věcí. Coming out Jakuba Jankta pomůže mnohým otevřít oči.

Komentář

Coming out Jakuba Jankta. Jsem homosexuál a už se nechci skrývat

Jakub Jankto, český reprezentant a záložník hostující v pražské Spartě, zveřejnil video, ve kterém odhaluje svou sexuální orientaci.

Zprávy
Aktualizováno

Jak restartovat Jankta? Může hrát desítku, není typické křídlo

Jakub Jankto se ve Spartě pokouší restartovat kariéru. Naposledy v Getafe neuspěl i proto, že po něm chtěli moc bránění a nedali mu svobodu, kterou potřebuje, aby využil svůj unikátní souběh dovedností. Jak z něj dostat maximum? Ukážeme vám to na rozboru jeho taktických rolí v předchozích týmech.

Taktika
Popup se zavře za 8s