Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Taktika

Jak kdo hraje? Obrana, presink, zakládání útoku... Máme taktické rozbory do posledního šroubku.

Holešův zkrat na Euru ukázal, kdy nestřílet. Tohle pouštějte mládežníkům

Ze začátku to vypadalo na renesanci střel zpoza vápna. I Češi k tomuhle trendu na Euru přispěli. Tomáš Holeš pak ale upoutal pravým opakem, který by se dal rovnou tisknout do fotbalových učebnic: vystřelil přesně v momentě, kdy neměl. Vysvětlíme si to do detailu a s úspěšnými střelci si řekneme, kdy pálit.

Taktika

RB Rakousko. Profesorův heavy metal mu dává křídla

Ani Chorvatsko, ani Dánsko, ani Ukrajina. Nejvýraznějším černým koněm Eura se po základních skupinách stalo Rakousko, které senzačně ovládlo francouzskou skupinu D. Tým uznávaného stratéga Ralfa Rangnicka svým fotbalem baví a díky hratelnému losu může snít o medaili. Kde se vzala jeho letošní jízda?

Euro 2024

Velký taktický rozbor: Proč bylo Česko tak pasivní? A proč by měl jít do hry Jurásek za Douděru?

Čím Portugalci Česko překvapili? Kde měli hráče navíc? Jak na to reagoval trenérský tým Ivana Haška? Udělal dobře? A na čem se dá stavět proti Gruzii a Turecku a co se naopak musí změnit?

Taktika

Nehrajte to jako Maroko, vzkazuje do Česka anglický expert. EURO vyhraje Německo, říká

„Pokud se jako národní tým rozhodnete, že nebudete důsledně presovat, bude teď velmi těžké přežít,“ říká v rozhovoru Jonathan Wilson z The Blizzard.

Cesta na Euro

Krejčí odchází. Může ho Sparta nahradit? A může si dokonce polepšit?

Je hotovo. Novodobá ikona Sparty jde do Girony. Jak by na Letné měli nahradit tak výraznou osobnost a zároveň tak klíčového fotbalistu? Kdo v současné Spartě má vlastnosti a za sebou i podobně poutavý příběh, aby Krejčího v kapitánské roli nahradil? Hledáme odpovědi…

Sparta
Aktualizováno

Zazáří tentokrát Birmančević v derby? Pomáhá mu změna ve hře Sparty

Nejproduktivnější hráč ligy táhne pražskou Spartu za obhajobou titulu. Letenští se po předešlé sérii špatných výsledků opět zlepšují, což je nejlépe vidět na jejich útoku. Proč je zase nejnebezpečnější v lize a bude to stačit na Slavii?

Taktika

Talent Slončík. Statistiky nevidí, jak moc dobrý je

Tom Slončík je jedním z nejzajímavějších mladých hráčů v lize. V 19 letech už nastoupil do 40 ligových zápasů, nakukuje do reprezentační U21 a spekuluje se o zájmu hned několika klubů. Zlínský talent vám detailně představíme s využitím dat, popíšeme jeho potenciál a zamyslíme se, kam by mohl v létě odejít a jak by tam s ním pracovali.

Česká liga

Plzeňská kometa Šulc. Jak moc dobrý je? A o kolik lepší ještě může být?

Ofenzivní klenot Viktorie je v čele tabulky ligových střelců. Nejen proto z něj je žhavý vývozní artikl a hráč pro reprezentaci. Umí toho hodně. Přitom je mu stále 23 let a má tak velký prostor pro zlepšování. Máme pro vás detailní rozbor jeho hry, který pro Šulce nachází i překvapivou pozici.

Česká liga

Baník jako malá Slavia. Ideální trenér? Martin Svědík

Baník Ostrava bojuje o pohárové příčky. Zároveň je pod palbou kritiky, že nedokáže dostatečně prodat, co je v jeho možnostech. Posouvá Pavel Hapal klub dopředu, nebo by měl po sezoně skončit? Kdo případně za něj? Odpovídají analytici a spolupracovníci FC Tomáš Daníček a Vojtěch Mrklas.

Baník Ostrava

Mají Wiesner nebo Sadílek na Spartu? Debakl v Plzni ukázal na problémy širšího kádru

Za katastrofálním výsledkem Sparty v Plzni lze najít víc faktorů. Únava po těžké fázi sezony, nekoncentrace, podcenění, pozdní reakce trenérského štábu a také opravdu tristní individuální výkony. Šlo ale i o další potvrzení rozevírání nůžek mezi prvním týmem a jeho náhradníky…

Taktika
Popup se zavře za 8s