Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Video: Tohle tesejte do kamene. Nebojte se dělat chyby, říká Guardiola

31. srpen 2023
Sdílejte:
Ve fotbalovém světě padá spousta slovní vaty. Ale v tomhle případě bychom se na fotbalisty nezlobili, ani kdyby si následující slova Pepa Guardioly nechali vytetovat. Kamkoli.
Foto: Jose Breton- Pics Action / Shutterstock

„Nejvíc nesnáším, když nechcete míč.“

„Nesnáším to!“

„Trénujeme na to každý den.“

„Máte povolení dělat chyby.“

„Máte povolení prohrát.“

„Máte povolení na cokoli.“

Hlavně chtějte hrát! Neschovávejte se!

Děkujeme uživateli Twitteru se jménem Cuba Cubicula, který je zároveň trenérem žákovské kategorie U13 v Čechii Dubeč, že na tohle video upozornil. A přejeme si co nejvíc mládežnických trenérů s touto filozofií!

Související články

Vstupenky na Euro 2024? Pořád se k nim dá dostat, tady je průvodce

Registrace přes web Fotbalové asociace ČR sice skončila už ve středu, ale o lístky na zápasy Česka můžete pořád ještě zažádat přímo přes web UEFA. Čas je do úterý. Prošli jsme celý proces a ukážeme vám, jak na to. Máme i printscreeny z procesu registrace.

Euro 2024

Milovníci retra v sedmém nebi. Predátorky se vrací

Nostalgie v posledních letech prostupuje celou společností a na retro vlně se veze i fotbal. V kurzu jsou předělávky starých dresů i dalšího oblečení v klubových barvách. Adidas teď navíc brnká na retro strunu i prostřednictvím nových modelů legendárních kopaček Predator a připravuje se na jejich 30. výročí.

Přímák

Jen půlka srdce pro fotbal. Izrael má na Euro blízko i daleko

Izraelští fotbalisté si v Paříži po 48 letech zahrají na olympijském turnaji a nejsou ze hry ani o účast na Euru. Čeká je barážový zápas s Islandem – a pak se uvidí. Pro židovský stát, který vede válku proti teroristům z Hamásu, by to byl historický postup. A také vzpruha v těžkých časech.

Cesta na Euro
Popup se zavře za 8s