Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Nechodí kolem horké kaše. Takhle Ten Haga vidí jeho hráči

12. červenec 2023
Sdílejte:
Nizozemští reprezentanti Urby Emanuelson, Ryan Gravenberch a Jan Kromkamp exkluzivně pro Football Club vzpomínají na spolupráci s manažerem Manchesteru United. Vykreslují ho jako poctivého profesionála, kreativního taktika i skvěle komunikujícího člověka.
Tenhle duel vyhrál. Ten Hag United dotáhl zpět do Ligy mistrů, Cristiano Ronaldo hraje saúdskou ligu. Foto: Profimedia

Na konci loňské sezony byl Manchester United na šestém místě Premier League s 58 body, což byl jeho nejnižší bodový zisk od roku 1990. Anglická média informovala, jak hluboko klesla morálka týmu, a mnozí se ptali, zda Erik ten Hag udělal správně, když se ujal horkého křesla na Old Trafford. Všeobecně panovala shoda, že má na krku monumentální úkol a málokdo očekával zázraky.

Související články

Video: Den blbec! Anglický tým potopily v FA Cupu obří hrubky obrany

Fanoušci týmu Notts County nevěřili vlastním očím. Obrana jejich týmu ve včerejším utkání prestižního FC Cupu totálně vyhořela a darovala postup hostujícímu Shrewsbury.

Video

Počítáme koeficient: Český šampion do Ligy mistrů už za rok? Šance je

České kluby v pohárové Evropě řádí. Koeficientové šílenství, nový formát Ligy mistrů a šance Slavie na přímý postup do ní už v příští sezoně. To vše shrnul Luděk Mádl v průvodci, který původně vyšel na stránkách jeho projektu Je to kulatý.

Koeficienty

Půl miliarda ročně za ligu? Výsledky tendru na vysílací práva přehledně

Česká liga už definitivně ví, kdo ji bude příštích pět let vysílat. Kolik za to O2 TV zaplatí? Co lize přinese dalšího kromě peněz? Proč dosud kluby v Česku dostávaly třikrát méně? A bude se liga dál jmenovat po Fortuně? Odpovídáme ve shrnujícím průvodci.

Peníze
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.