Pep Guardiola

Pep Guardiola je trenér Manchesteru City, se kterým kromě jiného získal čtyři anglické tituly. Dříve trénoval Barcelonu, se kterou vyhrál třeba dvakrát Ligu mistrů a Bayern Mnichov. Guardiola měl i skvělou hráčskou kariéru, když například s Barcelonou v roce 1992 vyhrál Ligu mistrů. Za reprezentaci Španělska odehrál 47 zápasů, ve kterých dal pět branek.

Pohlavek pro Premier League. Britská vláda chystá státní dohled

Ztráta nezávislosti, nebo naopak posun k finanční udržitelnosti a k většímu zapojení fanoušků do rozhodování o klubech? Britská vláda chystá nového regulátora, který by výrazně koukal majitelům klubů pod ruce, pokud by doznal, že je něco špatně. Jde o reakci na nedávné krachy i na Superligu.

Peníze

Co hrozí City a kdy bude jasno? Průvodce obřím skandálem v Premier League

Pokuta, bodový odpočet ale třeba i ztráta získaných titulů hrozí Manchesteru City, pokud se prokáží obvinění z obcházení finančních pravidel Premier League a UEFA. Zástupci klubu jsou připraveni dokázat svou nevinu. V otázkách a odpovědích vysvětlíme, o co v celém sporu jde a že si na výsledek budeme muset počkat.

Peníze

Kdo vyhraje Ligu mistrů? A odejde Guardiola ze City bez ní?

Už příští týden se opět rozjedou evropské poháry. Liga mistrů jde rovnou na osmifinále, které nabízí i přímé střety gigantů. Ve speciální situaci je Manchester City, který touží královskou soutěž konečně vyhrát, ale má plnou hlavu jiných starostí. Kdo podle vás Ligu mistrů letos vyhraje?

Otázka týdne
Popup se zavře za 8s