Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Těžkooděnci se psy zkazili finále i výjezd. Z fanoušků se dělají zvířata

19. květen 2022
Sdílejte:
Celkem šestnáct hodin na cestě, prohra, ale hlavně pachuť. Hřiště v Uherském Hradišti dvacet minut před koncem pohárového finále obsypali těžkooděnci se psy a bezdůvodně zkazili zážitek z výjezdu. Mnohé to od další cesty může odradit, uvádí v komentáři Michael Durčák, fanoušek Sparty.
Finále pod dozorem.Foto: Profimedia

Pro lidi mimo fotbal jsou vlastně fanoušci na výjezdu něco jako otravný hmyz. Hluční, často opilí, obsazující parkoviště v okolí stadionu. Zkrátka nic, s čím se chcete potýkat delší dobu.

Letošní pohárové finále bylo navíc okořeněné tím, že než jsme vůbec s kamarády viděli jedinou minutu fotbalu, tak jsme na trase Praha – Uherské Hradiště strávili na cestě více než dvanáct hodin. První cestu, jak známo, zkazila průtrž mračen.

Související články

Lednička plná piv. Brazilská legenda udělala i z dopingové kontroly mejdan

Odevzdat vzorek po vyčerpávajícím utkání je pro mnoho fotbalistů noční můrou. Legendární Brazilec Sócrates, který před 12 lety zemřel, však na mistrovství světa v roce 1982 při jednom čůrání na povel zažil krásný večer.

Legendy

Vstupenky na Euro 2024? Pořád se k nim dá dostat, tady je průvodce

Registrace přes web Fotbalové asociace ČR sice skončila už ve středu, ale o lístky na zápasy Česka můžete pořád ještě zažádat přímo přes web UEFA. Čas je do úterý. Prošli jsme celý proces a ukážeme vám, jak na to. Máme i printscreeny z procesu registrace.

Euro 2024

Milovníci retra v sedmém nebi. Predátorky se vrací

Nostalgie v posledních letech prostupuje celou společností a na retro vlně se veze i fotbal. V kurzu jsou předělávky starých dresů i dalšího oblečení v klubových barvách. Adidas teď navíc brnká na retro strunu i prostřednictvím nových modelů legendárních kopaček Predator a připravuje se na jejich 30. výročí.

Přímák
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.