E-shop Football Club: Předplatné webu, knihy a mnohem více!

Mojmír Chytil

Útočník Mojmír Chytil je olomoucký odchovanec, který v létě roku 2023 přestoupil do pražské Slavie po sezoně, ve které byl s dvanácti brankami nejlepším ligovým střelcem Sigmy. Zapsal se do historie jako první hráč v české reprezentaci, který při svém prvním startu vstřelil hattrick. V přípravném utkání proti Faerským Ostrovům v listopadu 2022 se trefil třikrát v rozmezí deseti minut a přispěl k výhře 5:0.

Video: Hrál Chytil rukou? Ne, bylo to rameno

Češi neměli jít na konci prvního poločasu do deseti, ukazuje video rozbor sporné situace. Ani za chybu rozhodčích se však reprezentanti neschovají. Blamáž s Albánií ale Česku ještě dveře na Euro nezavřela.

Reprezentace

Chytil v Teplicích selhal. První liga s Jakubem Podaným

Proč Slavia přestala dávat góly? Měla kopat penaltu? A v čem chyboval Mojmír Chytil? Aktuální ligové otázky řešíme s Jakubem Podaným.

První liga

Trefila Slavia nového Coufala? Ohodnoťte novou posilu

I Slavia, stejně jako Sparta, si v pondělí pořídila nového beka. Andres Dumitrescu je rychlý, skvěle centruje a fotbalový expert Zdeněk Folprecht v něm vidí nového Vladimíra Coufala. Jaký je váš první dojem z rumunské posily? A jak hodnotíte další nováčky v sešívané sestavě?

Přestupy

Plzeň se ve čtvrtek zvedne. První liga s Jakubem Podaným

Bude Plzeň zase třetí, i když má z prvních dvou zápasů jen bod? Kdo ji bude prohánět v souboji o Evropu? A byla to ve Zlíně jasná penalta pro Spartu, aby na ni VAR musel upozorňovat? Na ligové otázky po druhém kole nové sezony odpovídáme s Jakubem Podaným.

První liga

Máme hotovo, hlásí Trpišovský. Ohodnoťte slávistické posily

Není v plánu, že by ještě někdo přišel, řekl trenér Jindřich Trpišovský po generálce s Dynamem Drážďany. Slavia si v létě před startem nové sezony pořídila čtyři velké posily a nejblíž do základu z nich má Mojmír Chytil. Jak je hodnotíte?

Slavia

Jsou to trefy? Ohodnoťte aktuální ligové přestupy

Od Kuchty po Schöna. Prvoligové kluby zatím hlásí 12 dotažených příchodů a plnou třetinu z toho Jablonec. Projděte si je a řekněte nám, jestli se vám líbí, nebo ne.

Přestupy
Popup se zavře za 8s