Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Mojmír Chytil

Útočník Mojmír Chytil je olomoucký odchovanec, který v létě roku 2023 přestoupil do pražské Slavie po sezoně, ve které byl s dvanácti brankami nejlepším ligovým střelcem Sigmy. Zapsal se do historie jako první hráč v české reprezentaci, který při svém prvním startu vstřelil hattrick. V přípravném utkání proti Faerským Ostrovům v listopadu 2022 se trefil třikrát v rozmezí deseti minut a přispěl k výhře 5:0.

Proč Slavii uniká titul? A je Kuchta platnější než Chytil a Chorý? Skupina o titul očima analytiků

Analytici Tomáš Daníček a Vojtěch Mrklas rozebírají blížící se rozhodující boje v čele Fortuna ligy. Co by mohlo Spartu připravit o titul? Kde to teď Slavii nejvíc drhne? Urve čtvrté místo Baník, nebo mu ho na poslední chvíli vyfoukne Boleslav? A může si Evropu zahrát Liberec, nebo Hradec?

Podcast

Češi neměli jít na konci prvního poločasu do deseti, ukazuje video rozbor sporné situace. Ani za chybu rozhodčích se však reprezentanti neschovají. Blamáž s Albánií ale Česku ještě dveře na Euro nezavřela.

Reprezentace

Chytil v Teplicích selhal. První liga s Jakubem Podaným

Proč Slavia přestala dávat góly? Měla kopat penaltu? A v čem chyboval Mojmír Chytil? Aktuální ligové otázky řešíme s Jakubem Podaným.

První liga

Trefila Slavia nového Coufala? Ohodnoťte novou posilu

I Slavia, stejně jako Sparta, si v pondělí pořídila nového beka. Andres Dumitrescu je rychlý, skvěle centruje a fotbalový expert Zdeněk Folprecht v něm vidí nového Vladimíra Coufala. Jaký je váš první dojem z rumunské posily? A jak hodnotíte další nováčky v sešívané sestavě?

Přestupy

Plzeň se ve čtvrtek zvedne. První liga s Jakubem Podaným

Bude Plzeň zase třetí, i když má z prvních dvou zápasů jen bod? Kdo ji bude prohánět v souboji o Evropu? A byla to ve Zlíně jasná penalta pro Spartu, aby na ni VAR musel upozorňovat? Na ligové otázky po druhém kole nové sezony odpovídáme s Jakubem Podaným.

První liga

Máme hotovo, hlásí Trpišovský. Ohodnoťte slávistické posily

Není v plánu, že by ještě někdo přišel, řekl trenér Jindřich Trpišovský po generálce s Dynamem Drážďany. Slavia si v létě před startem nové sezony pořídila čtyři velké posily a nejblíž do základu z nich má Mojmír Chytil. Jak je hodnotíte?

Slavia

Jsou to trefy? Ohodnoťte aktuální ligové přestupy

Od Kuchty po Schöna. Prvoligové kluby zatím hlásí 12 dotažených příchodů a plnou třetinu z toho Jablonec. Projděte si je a řekněte nám, jestli se vám líbí, nebo ne.