Promítání: ČR vs. Portugalsko! Diskuze: Voráček, Podaný, Tuček! Víc info zde

MLS

Major League Soccer je nejvyšší profesionální fotbalová liga v USA a Kanadě založená v roce 1993.

Video: Mýval místo Messiho. V MLS komicky naháněli narušitele utkání

Zápas severoamerické MLS byl přerušený kvůli vniknutí na hřiště. Nejednalo se o exhibicionistu, ale o rozdováděného mývala, kterému se na hrací ploše líbilo a dlouho se nenechal chytit. Prohlédněte si komickou situaci.

Zábava

Video: Ukázkový angličan! Messi už zase pálí

Přišel, viděl, zasunul! Leo Messi v dnešním utkání MLS mezi Miami a Coloradem předvedl skvělé zakončení a přispěl tak k remízové dělbě bodů. Mrkněte na jeho parádní gól.

Lionel Messi

Video: Něco ti tam spadlo. Asi vítr! Bizarní gól v MLS

Kam se hrabe Messi. Rozhodující gól zápasu severoamerické MLS mezi Chicagem a Montrealem vstřelil v 99. minutě střední záložník domácích Kellyn Acosta neuvěřitelnou falší. K té mu ale dopomohl poryv větru.

MLS

Video: Neválej se. Messi otevřel americkou sezonu kuriózním momentem

Inter Miami s Lionelem Messim v sestavě otevřel novou sezonu americké Major League Soccer výhrou nad Realem Salt Lake 2:0. Messi si připsal gólovou asistenci i jeden parádní driblérský kousek.

Zábava

Vytáhl by Messi na vrchol skotskou ligu? Američané doufají, že ano

Obdivovaný Argentinec rozjel americký experiment. O fotbal jde u jeho přestupu na Floridu až v druhé řadě. Dohoda o podílu z prodeje práv na přenosy z MLS je revoluční. Otázka ale je, jestli Messi dokáže v USA to, na co nestačili Zlatan, Beckham ani Pelé. Odpovědi jsme hledali přímo ve Spojených státech.

Reportáž

Video: Lišák Messi. K poslednímu gólu si pomohl švindlem

Rozhodčí se nedíval, tak si Lionel Messi výrazně vylepšil střelecký úhel. A postavil si to tak, že v závěru zápasu vstřelil další rozhodující gól.

Zábava

Video: Královská premiéra. Messi rozhodl přímákem v nastavení

Lionel Messi se při debutu za Inter Miami blýskl vítězným gólem.

Zábava

Messimánie v Miami. Malí fandové si musí počkat, na přepálené lístky nemají

Messiho debut v Major League Soccer je za dveřmi. Přímo v Miami jsme nasáli atmosféru tohoto obřího spektáklu, který má fotbalu v Americe definitivně zajistit pozici jednoho z nejsledovanějších sportů.

Legendy
Popup se zavře za 8s