Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

FC Augsburg

FC Augsburg je bundesligový klub z Bavorska.

Liga mistrů, nebo Konference? Kadeřábek pálil v těsném boji o poháry

Už jen Augsburg stojí Leverkusenu v cestě k bájné ligové sezoně bez porážky. Během posledního bundesligového kola toho ale bude v sázce víc. Třeba Liga mistrů pro Hoffenheim. A pro koho bude sobota poslední ligovou v kariéře? Odpovídá nový díl seriálu Die Liga.

Die Liga

Laterkusen znovu udeřil. A v boji o sestup přišlo štěstí z Dánska

Leverkusen má další pozdní zásah. Pořád tak žije jeho ambice stát se prvním neporaženým šampionem Bundesligy. Prohra se ale zdá být blíž a blíž. Hodně týmů vypadá, jako by se jim nechtělo do Evropy. A Mainz se konečně rozhodl, že nechce do druhé ligy. O tom všem v novém díle seriálu Die Liga.

Die Liga

Bundesliga si jde pro bonus. Leverkusen ukázal, že nechce prohrát, i když už může

Bundesliga má tři týmy mezi poslední dvanáctkou v Evropě a díky tomu téměř jistý bonus do příštího ročníku Ligy mistrů. O drama se starají třeba i Julian Nagelsmann nebo taky Porsche. O tom všem je aktuální vydání seriálu Die Liga.

Die Liga

Nový šampion. Leverkusen překonal trauma a ukončil nadvládu Bayernu

Dvanáct let. Tak dlouho čekala německá Bundesliga na jiného šampiona. Dominanci Bayernu v neděli definitivně ukončil Xabi Alonso a jeho Leverkusen. Překonáno je generační trauma věčně druhého Vizekusenu. Titulová jízda i pohled do roku 2002, to jsou témata nového dílu seriálu Die Liga.

Die Liga

Leverkusen s Bayernem v trháku. A Lipsko dohání vlastní strategie

Bundesliga nás nešetří. Na Super Spieltag před týdnem navázala super neděle. Co nám řekla o dění na čele tabulky a proč byla ve stínu fanouškovských protestů? A nový díl série Die Liga se podívá i do Lipska. Čeká ho tvrdý náraz?

Die Liga

Radši Sparta než Bundesliga. Priskeho lákal Augsburg

Sparta na konci minulého týdne oznámila, že prodloužila smlouvu s Brianem Priskem a celým jeho realizačním týmem. Web infotbal.cz, který mívá dobré informace z fotbalového trhu, teď informuje, že Priske před dohodou se Spartou odmítl nejméně dvě nabídky z ciziny.

Zprávy

Husí kůže ve Frankfurtu, sloup v Augsburgu. Vyrazili jsme na Bundesligu

Bundesliga je nejbližší a tím pádem nejlépe dostupná top ligová soutěž z Česka. Vyrazili jsme do Frankfurtu a Augsburgu vyzkoušet bratwurst i vyprodané stadiony.

Groundhopping
Popup se zavře za 8s